Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

A pak že KAPR nemůže být sexy! Erotický kalendář plný ryb je tady!

Kalendář plný kaprů přinesl v loňském roce naprosto šokující
úspěch.
Někdo rybaří, někdo se dívá na nahé ženy. Někdo dělá obojí. Dělal ale někdy někdo obojí zároveň? Pochybujeme... Až doteď! Nyní máte k dispozici jedinečnou a neopakovatelnou (alespoň doufáme) šanci podívat se na nahé ženy a kapry koncentrované do dvanácti perných měsíců. Erotický kalendář plný kaprů je zde a my vám přinášíme to nejlepší z něj!

Vsadíme se, že by vám nezabralo ani chvilku přijít na to, který národ na tenhle nápad vlastně přišel. Počkáme pár sekund… Ano, byli to Němci. Společnost Carponizer bohužel vydává již druhý kalendář tohoto typu. Děsivá informace, která dokládá úspěch loňské edice.

Pojďme se tedy společně podívat, zda zcela nově vzniklé rčení Z kapra auto neuděláš platí i v tomto případě.

Úvodní strana

Hlavní fotka kalendáře aneb tvářím se sexy a hladím kapra, jako kdyby to byl pes. Tento kapr je nicméně rozhodně zespoda držen buď stavebním lešením, nebo armádou rybářů. Není totiž absolutně možné, aby v této poloze takto levitoval.

Leden

Je začátek roku a je čas na koupel v rybníce. Je ale ještě zima, takže si pouze klekneme před rozmrzlý rybník na písečnou pláž a do náručí si samozřejmě vezmeme kapra.

Únor

Je únor, už je tepleji, takže odhodíme plavky i kapra. Je to pořád ten samý?!

Duben

Mé bradavky by pro vás byly příliš šokující. Kapr zakrývající můj rozkrok je ale zcela normální, proto je tou pravou volbou.

Říjen

Tak na téhle fotce pozorujeme snad i záblesk studu. Polonahá modelka jakoby tušila, že tahle práce jí místo na titulní stránce Vogue nepřinese. Pravděpodobně přemýšlí, jestli se neměla lépe učit.

Listopad

Je dobrý na vánočním stole, je lepší na ženských ňadrech! Že ne? No, máte pravdu… Prostě ne.

Prosinec

Poslední měsíc přináší konec utrpení pro všechny. Pro vás, pro modelky a HLAVNĚ pro tohoto kapra. Doufejme, že neskončil někde na talíři.

Tak co? Zaujal vás tento skvost moderního umění? Za zhruba 500 korun může být váš. Pokud o něm ale uvažujete, rozhodně nám napište proč!

Související články

Další články