Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: A pak že hnědá očka nejdou k sobě! Takhle se Marián cukruje se svou manželkou Ivou (17)!

+ Dalších 10 fotografií
Marián a Iva tvoří na první pohled velmi nesourodý pár. Ona otěhotněla v patnácti letech a on se o ni i dcerku Dominiku prý stará s respektem a s láskou. I když tento pár může být pro někoho šokující, oni si svou lásku a zamilovanost dokazují i na sociálních sítích.

„Moc vám všem děkujeme za reakci na naši fotku a že se vám líbí. A pak že hnědá očka k sobě nejdou. Moc Ivanku miluju a těším se na naše miminko, věřím, že to spolu 100% zvládneme, jsme přeci šikulky a rozumní lidé,“ napsal Marián k fotce, kde drží svou manželku kolem ramen a z jeho popisu je jasné, že se společného potomka nemůže dočkat.

„Je to náš poklad, hezká kočka, povedla se. Taky to říkám – hold je z čisté lásky,“ píše u fotky své dcery. Na maminku Ivu je hrdý.

Marián mluví o sedmnáctileté Ivě jako o nejmilejší a nejskvělejší ženě na světě.

Čtenáři, kteří je znají, mají na svazek rozporuplné reakce. Iva prý měla těžký život a Marián ji pomohl z nejhoršího. Navíc se oba postavili čelem k faktu, že z Ivy bude tak mladá matka. Jiní čtyřicátníka kritizují, že se vůbec takto zajímal o dívku, se kterou byl sex na hranici zákona.

Související články

Další články