Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.E leze těhotenství na mozek. Jí smažák se salámem a neumí gramatiku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Těhotná A.N.D.U.L.A (28) se nijak netají tím, že bude singl matkou. Se svým ex sice dítě čeká, ale vztah se už rozpadl na základě toho, že František Doležal měl během jejich vztahu kontaktovat jiné ženy. Vlastním jménem Aneta Chovanová se nyní pere s osudem po svém. Na Instagramu si nyní stěžuje, že jí těhotenství leze na mozek. Jak se to projevuje?

Těhotná A.N.D.U.L.A se složitou situací bojuje statečně. Nepopírá, že po rozchodu s Františkem Doležalem pořád jenom pracuje a pracuje. Oporu má především v mamince, který jí tak ráda vyváří. A.N.D.U.L.A na svém Instagramu přiznala, že nejdříve se nacpe rohlíkem a salámem a poté od své maminky dostane ještě smažený sýr s hranolky.

Děťátko bude zřejmě dobře živené. Kromě nálože jídla navíc vlivem těhotenství přestává ovládat gramatiku, což vzhledem k jejím sáhodlouhým statusům není úplně ideální. "Včera jsem si musela vygooglit slovo vidlička. Za boha jsem si nebyla jistá, jestli není po 'v' tvrdé y," svěřila se. "Budu pevně doufat, že otěže převezme moje dítě a že se moje IQ prostě nevypařilo v tropickém létě," dodala.

I přes svoje těhotenství a pracovní nasazení o muže nemá nouzi. Jsou tací, kteří se nezdráhají ji zvát na rande i v požehnaném stavu, tak třeba nalezne nového tatínka pro své dítě dříve, než si myslela.

Související články

Další články