Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A ukázala království svého syna: Vymazlený pokojíček vás rozněžní

+ Dalších 6 fotografií
Luxus
Instagramová hvězda A.N.D.U.L.A si dala záležet. Pro svého milovaného synka Patrika vykouzlila nádherný koutek ve své ložnici. “Tam by se spinkalo,” napadne vás při pohledu na vkusně zařízenou postýlku s baldachýnem. Takový pokojíček by Patrikovi závidělo kdejaké mimčo!

A.N.D.U.L.A je sice na malého sama, ale jak je vidět, postarat se o něho umí znamenitě. A ještě navíc mu vytvořila kouzelné prostředí, kde si musí její synáček připadat jako v ráji.

“Predstavuji vam kralovstvi Patžena! A krepelky, drzte se vod jeho bejvaku dal! Byla jsem na startu. Nemela jsem jeste ani tehotensky tricko, ale uz jsem vedela, ze chci mit tu nacancanou postylku plnou hebouckych hvezdicek a svetylek pro myho drsnyho frajera. Je toho plnej instagram a ja to chtela mit taky hezky.”

Těmito slovy A.N.D.U.L.A o­komentovala fotku Patričkova království a musíme uznat, že se jí její přání do detailu splnilo. Dětský koutek s načančanou postýlkou, hvězdičkami, komodou, doplňky a dětskými ramínky s oblečky vypadá opravdu jako z katalogu.

Andule její vkus chválíme a nepochybujeme o tom, že tímto příspěvkem inspirovala tisíce dalších maminek, které se chystají na zařizování pokojíčků pro své malé špunty.

Mohlo by vás zajímat

Další články