Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A se drsně navezla do Nely Slovákové: Nemůžu se na ni dívat, je tolik…

Co si blondýnky udělaly?
+ Dalších 74 fotografií
Aneta Chovanová (28), známá na sociálních sítích jako A.N.D.U.L.A, se jen málokdy veřejně vyjadřuje k slavnějším, oblíbenějším a krásnějším lidem na sociálních sítích. Tentokrát to ale nevydržela a musela napsat, co si myslí o nádherné Nele Slovákové!

AndulaNela (28) jsou mezi Čechy na Instagramu dost výrazné osobnosti. Jedna je údajně legrační blogerka bez blogu a druhá je nádherná dáma a brněnská ikona, která momentálně podniká a věnuje se módě, konkrétně plavkám.

A právě kvůli módě se do Nely Slovákové celebritka A.N.D.U.L.A obula, i když to ani nebyl vlastně její boj. Musela se do toho montovat. Nela totiž už dlouhou dobu soupeří s jinou firmou, která vyrábí plavky. Obě strany mají svoji pravdu, jak už to tak bývá.

Andula se ale rozhodla do role soudce pasovat sama a právě pod jednu fotografii, kde se spor řešil, napsala své vyjádření k Nele Slovákové: „Já už jsem se nasrala a smazala ji. Tohle není normální. Nemůžu se na to dívat, tolik zášti a zla v jednom drobným ženským těle! Je mi z toho fakt smutno, jak vytrvale a podle útočí pořád dokola.“

Drobná blondýnka A.N.D.U.L.A se toho nebojí a Nele to chtěla natřít.

„Absolutně netuším, že mě nějaká no name Andula přestala sledovat a upřímně – je mi to celkem jedno. Ano, mám problém s jistou osobou, ale tou není Andula. Ta se mi dokonce moc líbila a fandila jsem jí. Jediné, co o ní vím, že je hezká, vtipná, vdala se a vzápětí rozvedla. A ona má problém se mnou? V tom případě je to její problém. Ne můj. Já opravdu nebojuji s nikým. Jsou lidé, kterým jsem po chuti a lidé, kterým po chutí nejsem. To je samozřejmé. Až na výše zmíněnou stalkerku, která kopíruje vlastně celý můj život,“ uvedla pro eXtra.cz Nela Slováková.

Mohlo by vás zajímat

Další články