Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

A.N.D.U.L.A se bude vdávat: Pochlubila se prstenem s obřím kamenem

A.N.D.U.L.A: Influencerka Aneta Chovanová se zasnoubila
Zdroj: Se souhlasem Anety Chovanové
+ Další fotografie
Zásnuby

Česká instagramová hvězda A.N.D.U.L.A oznámila zásnuby. Andula, vlastním jménem Aneta Chovanová, se bude vdávat už podruhé. O ruku ji požádal partner František Doležal, se kterým se influencerka v minulosti už jednou rozešla kvůli nevěře. Andula promluvila o svatbě i dalším miminku.

Aneta Chovanová se bude podruhé vdávat

Influencerka A.N.D.U.L.A překvapila, bude se podruhé vdávat. "Jsi šťastná?" zeptal se influencerky jeden z fanoušků. Jako odpověď sdílela Andula ve svých instagram stories snímek prstýnku na levém prsteníčku. "Docela i jo," odpověděla a k odpovědi připojila i mrkajícího smajlíka.

Nádherný starorůžový prsten posetý kameny vypadá skutečně luxusně. Další otázky na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. "Jsi zasnoubená?" ptali se lidé. "Já jakoby myslela, že je to evidentní. Tak ano, budu se vdávat. Zase," potvrdila Andula.

"Není svatba zbytečná?" ptal se další ze sledujících. "Žádná svatba není zbytečná. Ani druhá, ani třetí," zavtipkovala Andula. Navíc prozradila, že žádost o ruku proběhla před dvěma týdny ve Vrtbovské zahradě. "Asi si dokážete představit jak, když Fany kouká jenom na Ramba a Strážce galaxie," dodala s tím, že se tedy žádost rozhodně nepodobala romantice plné houslových smyčců.

A.N.D.U.L.A o svatbě a dalším miminku

Andula přiznala, že žádost o ruku čekala už dlouho, stále ale ne a ne přijít. Když pak její milý František konečně poklekl, vyrazila ze sebe pouze: "To fakt?" "Nepolapitelný František mě požádal o ruku, nemohla jsem uvěřit. Ani nevěděl, na jaký prst mi ten prstýnek navléknout, ale byl rozkošný," rozplývala se na Instagramu. Pak dodala, že nikomu ani neřekla, že je zasnoubená, prostě jen čekala, až si všimnou prstenu.

Kromě toho se Andula svěřila, že další miminko zatím neplánuje a o svatbě se se snoubencem zatím ještě nijak významně nebavili. Kde veselka proběhne, to zatím neví. "Já bych se nechtěla vdávat u moře," má ale jasno. "Na to dostat tam rodinu nemáme prachy a bez ní ani ránu. Já chci mámu vidět zase brečet," dodala. Minulá svatba byla na Hluboké, tam ale tentokrát už ne, smála se jen. Reakce Anduliny maminky byla ovšem k nezaplacení: "No snad si ho nechceš vzít."

Aneta Chovanová má se snoubencem Františkem Doležalem syna Patrika. S Františkem se už v minulosti rozešla kvůli nevěře a partnerově arogantnímu chování. Po narození Patrika se však dali znovu dohromady. Andula se bude vdávat podruhé. Jejím prvním manželem byl podnikatel Petr Mikšíček.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy