Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A přiz­nala velké dluhy: Budu to splácet až do smrti

A.N.D.U.L.A je zadlužená až po uši.
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Údajně nejvtipnější blogerka Česka Andula (28) na jednu stranu fňuká, jak jsou na ni někteří lidé zlí, šíří pomluvy, a na stranu druhou ve svých výlevech na sociálních sítích na sebe pokaždé práskne nějakou pikantnost. No a poté se zase diví, co se to o ní píše, a tento koloběh se neustále opakuje dokola. Tentokrát na sebe prozradila dost ošemetnou věc. Moderátorka, blogerka, modelka a sen všech bohatých mužů kolem padesátky Andula je až po uši zadlužená.

Andula v současné době neprožívá zrovna nejideálnější období. Někteří lidé jí nemůžou přijít ani na jméno kvůli jejímu rozvodu s bývalým manželem Petrem Mikšíčkem. Jejich manželství trvalo pouze sedm měsíců, než se Andula rozkoukala jinde a zakotvila u bohatšího pána.

"Je to velmi čerstvá záležitost. Ještě jsme to oficiálně nepotvrdili. Vy jste právě první, komu to tady říkám. Ano, přítele mám. Asi víte, co se kolem mě teď děje a že se nacházím v nelehkém období, teď jsem šťastná,“ tvrdí Andula.

Před pár dny se Andula tvrdě ohradila na sociálních sítích proti tvrzení jedné slečny, která má o jejím novém i starém vztahu dost zvláštní informace.

„František vydělá za měsíc tolik, co má Péťa za rok. Ale na to, aby ji živil, když dala výpověď v práci a nová práce nebyla podle jejího gusta a dokonce ani Instagram jí nevydělával ještě tolik, to stačilo. Stejně tak jako na financování rekonstrukce bytu, který s jejím tátou předělával právě Petr, a teď za nájem hrabe peníze jen Aneta!“

Tohle už bylo i na nejvtipnější blogerku Česka moc a potřebovala se na adresu slečny, kterou údajně nezná, vyjádřit. Jenomže pod náporem stresu a emocí na sebe prozradila možná mnohem více, než chtěla.

Andula přiznala, že je zadlužená až po uši. „Můj byt jsem si do poslední koruny zaplatila sama. Můj manžel na mě byl za to moc hrdý. I když mi pomoc nabídl, nebyla potřeba. Měla jsem dost vysokou hypotéku, kterou budu splácet já do konce svého života,“ oznámila na svém instagramovém profilu.

Když se Andula tak vzteká, že se lidé hrabou v jejím soukromí a nic jim do toho není, tak by možná na sebe měla přestat práskat každou prkotinu.

Související články

Další články