Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A přes svou zamilovanost nevidí: Nedopatřením ukázala povislá ňadra a špíčky

A.N.D.U.L.A si neohlídala outfit.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A má za sebou čerstvý rozpad manželství, ale ve společnosti se už ukazuje s novým přítelem. Je na ní vidět, že je až po uši zamilovaná a nového vztahu se nemůže nabažit. Dokonce si neuhlídala ani svůj outfit a všem přítomným ukázala povislá ňadra a špíčky na břichu.

Potom, co Andula přiznala nový vztah s movitým podnikatelem Františkem Doležalem, tak si ho vodí na každou akci a nehne se od něj ani na krok. Je evidentní, že osmadvacetiletá blogerka je hodně zamilovaná.

Ještě nedávno mluvila na svých sociálních sítích o tom, jak je nešťastná z krachu svého manželství s Petrem Mikšíčkem, které jí vydrželo pouhých sedm měsíců. V současné době je všechno jinak. Andula už nesmutní a září jenom štěstím.

Možná by to ale neměla přehánět. Blonďatá Andula dorazila na otevření nového music baru a opět měla oči jen pro svého vyvoleného. To se jí ale vymstilo. Nedopatřením totiž ukázala povislá prsa a špíčky na břichu.

Andulo, příště méně toho olizování a větší pozor na outfit a bude to všechno tak, jak má být.

Související články

Další články