Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A pozbyla veškerou soudnost: Neví, jak zaujmout, tak si fotí neoholené podpaží!

+ Dalších 18 fotografií
Blogerka bez blogu A.N.D.U.L.A (28) už nejspíše neví, jak na sebe upozornit. Jinak si totiž někteří fanoušci nedokážou vysvětlit, proč na svůj Instagram postuje fotky neoholeného podpaží. Věrní sledující nejspíše chápou její humor, ale ostatním nad tím zůstává rozum stát.

Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A se proslavila svým Instagramem, poté honosnou svatbou a následným rozpadem manželství. Jednu dobu byla vidět opravdu hodně, ale momentálně to vypadá, jako by se po ní slehla zem.

Sledující na sociální sítí Instagram už nepřibývají, tak závratnou rycholstí jako kdysi. Možná proto sáhla blonďatá blogerka bez blogu do svého archivu a vytáhla z něj dost zvláštní fotky, kterými se nyní chlubí a přijde jí to vtipné.

A.N.D.U.L.A na Instagramu odhalila fotku ze svého soukromí. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se nejednalo o snímek chlupatého podpaží. Neví snad, jak na sebe upozornit? Někteří fanoušci její počin nechápou a kroutí nad ním hlavou.

Druhým to přijde ohromně vtipné. A jaký máte názor na takové fotky vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články