Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A otevřela 13. komnatu: Po rozchodu s otcem syna mi lidé přáli smrt

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Zpověď
Blogerka A.N.D.U.L.A nedávno s velkou parádou oslavila první narozeniny svého syna Patrika. Spolu se synovým tatínkem a přítelkyněmi připravila oblíbená influencerka párty, na kterou se nezapomíná a kterou může Andule leckdo závidět. Sama blondýnka se rozpovídala o tom, jak jsou někteří lidé na internetu zlí a nepřející, s čímž se osobně setkala i v té nejtěžší době - když zůstala s dosud nenarozeným synem sama bez partnera.

Není žádným tajemstvím, že Andula vychovává ročního syna Patrika sama. Tatínek a nevěrník František Doležal si ho sice bere a tráví s ním volný čas, jako rodina spolu ale nefungují. Andula se teď na svém Instagramu svěřila s tím, že když to nejméně potřebovala, lidé jí psali opravdu odporné zprávy.

Zlo na internetu

Andula promluvila obecně o zlu, které je v lidech, kteří mají potřebu ubližovat druhým na internetu. "Ta zloba se v lidech kumuluje o to víc, když na ně působí okolní vlivy a potřeba neustále někoho dohánět, ale to, že je to internet, neznamená, že to není skutečný," začala Andula popisovat problém, který se dá označit jako globální. Blondýnka šla ve své zpovědi ještě dál a přiznala, že se v době, kdy odešla od nevěrného podnikatele, se kterým čekala syna, setkala až s nechutnými reakcemi okolí.

Nechutné reakce žen

"Nikdy jsem o tom nemluvila, ale když jsem odešla od táty malýho, jak mi psaly ženský, jak mi to přejou, dobře mi tak a ať chcípnu, a to mě předtím nikdy neviděly, neměly se mnou žádný kontakt," popsala influencerka tvrdou realitu, kterou si musela projít.

I když z nejhoršího je Andula už dávno venku a s otcem syna vychází bezvadně, vzpomínka na tuto zkušenost je více než hořká...

Související články

Další články