Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

A.N.D.U.L.A nese rozchod s otcem svého dítěte těžce: MYŠLENKY NA SMRT!

A.N.D.U.L.A byla z rozchodu zoufalá.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Aneta Chovanová (28) neboli A.N.D.U.L.A se po pár měsících vztahu rozešla s otcem svého budoucího dítěte. Těhotná a opuštěná nyní řeší, co bude dál. Vlna masivní podpory na jejím Instagramu ji sice drží nad vodou, ale přes to všechno ji rozchod přivedl k myšlenkám na sebevraždu.

Jedna z našich nejznámějších influencerek se po pár měsících vztahu rozešla s přítelem Františkem Doležalem. Na tom by nebylo nic tak hrozného, kdyby s ním nečekala miminko. A.N.D.U.L.A se bude muset teď vypořádat s osudem po svém.

Zpočátku ji samotný rozchod přivedl na myšlenku sebevraždy. Na Instagramu přiznala, že důvodem k rozchodu nebyly jenom jeho možné nevěry. „Byly jich desítky (žen). Všichni se mi smáli. Nikdo mi nic neřekl. Přišel mi jeden anonym. Potřebovala jsem důkaz. On se mi vysmíval, že se nic nedozvím. Zapíral i ty zku*vený screeny, který jsem mu ukazovala,“ prozradila na Instagramu.

„Jenže já se s ním rozešla z jiných důvodů. Nezájem. Ignorace. Žádný zázemí. Na mém názoru nezáleželo. Tohle byla třešnička na dortu. Je to dva dny stará záležitost. Úžasný. Přemejšlela jsem, že skočím z mostu,“ prozrazuje v diskuzi.

„Chtěl malýho vychovat se mnou. Asi s těma ženama. A z golfu na dálku přes chůvičku. Je to dobrák,“ vysmívá se mu A.N.D.U.L.A.

Mohlo by vás zajímat

Další články