Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

A.N.D.U.L.A má po vztahu: Už zase dala kopačky snoubenci a otci syna

A.N.D.U.L.A se rozešla se snoubencem.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
rozchod

Influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A je opět sama. Podruhé se rozešla s podnikatelem Františkem Doležalem, se kterým má syna Patrika. Pár se minulé léto dokonce zasnoubil. Poprvé se Aneta s Františkem rozešla kvůli nevěře, podruhé vztah ukončila kvůli důvěře, kterou dřívější nevěra velmi poznamenala, informovala na Instagramu.

"My jsme se s Františkem rozešli. Neproběhla svatba ani těhotenství a bylo to po velmi zralé a vědomé úvaze. Důvodem je to, že důvěra z mojí strany byla asi trvale neobnovitelná a já jsem takhle nechtěla dál fungovat," svěřila se Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A na svém Instagramu.

Prohlášení o rozchodu udělala podle svých slov jednoduše proto, že žije veřejným životem, a i její vztah byl do jisté míry veřejný.

Rozchod proběhl na společné dovolené

"Zasloužíte si vysvětlení, ač mi lidé píší, že nemusím nic vysvětlovat. Vztah jsem ukončila před třemi týdny na dovolené. Rozchod proběhl v dobrém, skvěle vycházíme a náš syn je pro nás naprostá priorita. Nesmí pocítit žádné větší změny," vysvětluje Aneta, která se z rozchodu nijak nehroutí, naopak nechává hlavu vztyčenou a jde vstříc novým začátkům.

"Tím, že už je to tři týdny, jste měli možnost vidět, že jsem se z toho nijak nezhroutila. Je mi fajn a není potřeba se o mě bát. Jsem spokojená, všechno funguje skvěle a já se těším na nový začátek. A doufám, že brzy udělá někdo jiný nějaký průser, aby se o tom přestalo mluvit," dodala s úsměvem blondýnka, která si vyrazila pročistit hlavu na hory.

Ještě před odjezdem své fanoušky potěšila snímkem ve spodním prádle, kde vyniká její skvostná figura. "Takhle se vystavuju, no...," uvedla k fotografii. Při pohledu na A.N.D.U.L.U nás jen napadá, že tohle tělíčko zajisté nezůstane dlouho na ocet. Co myslíte?

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy