Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

A.n.d.u.l.a definitivně vyškrtla záletného expartnera a radí matkám, jak být fit!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
motivace
Oblíbená influencerka Aneta Chovanová (28) alias A.n.d.u.l.a udělala definitivní tečku za jednou kapitolou svého života. Se záletným partnerem Františkem, se kterým má synka Patrika, se rozešla už dávno před tím, než porodila. Až nyní si ale nechala přeškrtnout vytetované písmeno "F" na svém zápěstí. S nově nabitým elánem do života mimo jiné také maminkám radí, jak se dostat po porodu zpátky do formy.

A.n.d.u.l.a se na svém Instagramu pochlubila novým tetováním. Kdo by však čekal iniciály syna Patrika nebo datum narození maminky, byl by na omylu. Aneta si nechala červeně přeškrtnout písmenko "F", které si nechala ze samé lásky ke svému tehdejšímu partnerovi Františkovi vytetovat

Aneta tím uzavřela jednu životní kapitolu a další se před ní otevírá. Aktivní maminka stíhá nejenom péči o malého syna, práci, plánování nového bydlení, ale i tvrdý trénink a zdravý životní styl, který si sama naordinovala. A to se snaží ve svých příspěvcích předávat dalším maminkám, které touží mít postavu jako krásná blogerka

"3-4x týdně cvičím. Jednou doma. Mám dvoukilovky a kilovky činky a gumu," začíná popisovat svůj režim maminka čtyřměsíčního Patrika. "Kdybyste mě viděli, jak vždycky ležím úplně mokrá a přemejšlím, jestli umřu...," motivuje další maminky k výkonu a přiznává, že i ona toho občas má "plné kecky".

"Spodek jde teda o dost hůř, ale rozhodla jsem se na něj zaměřit. Ruce jdou samy, ty mě neskutečně baví. Nohy jsou o hlavě a s tou já se peru často," doplňuje cílevědomá Aneta, která se kvůli nevydařenému vztahu nehroutí a jde dál.

Pro tisíce žen je tak velkou motivací, že i matky samoživitelky se mohou o sebe i o své dítě postarat samy a ještě u toho mohou vypadat senzačně.

Související články

Další články