Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A má další zářez! Mladičká modelka Kat Torres potvrdila, že chodí s DiCapriem

Lea asi na přídi Titaniku moc ofouklo. Jinak si nedokážeme jeho slabost pro
blondýnky vysvětlit.
Zdroj: Facebook

Jak je známo, hollywoodský krasavec Leonardo DiCaprio (38) měl, má a vždycky bude mít slabost pro krásné a zejména blond modelky. Jeho postelí už prošly takové krásky, jako je Gisele Bündchen, Blake Lively, Bar Refaeli nebo Toni Garrn. S tou poslední se ale Leo rozešel a o slovo se přihlásila jiná krasava – Kat Torres.

A čtyřiadvacetiletá modelka, pracující pro Elite Model Management v Paříži, nechce být jen v řadě možných kočiček slavné hvězdy, ale chce o sobě dát vědět.

„Setkala jsem se s Leem v Cannes. Na festivalu jsme spolu bydleli v jednom domě. Opravdu nevím, jak nás mohli vyfotit, protože jsme se hodně dobře skrývali. Leo je úžasný, ale mám strach, aby se nenaštval, že jsem vám to prozradila. Máme dohodu, že o našem vztahu nikomu neřekneme,“ uvedla Kat pro brazilské noviny a ještě prozradila, že slavný představitel role Gatsbyho nesnáší fotografy a své soukromí si přísně střeží.

DiCaprio byl se svou předposlední láskou, modelkou Toni Garrn na US Open na začátku září, ale zdá se, že ta už jej omrzela. Kdo by se mu také divil – no řekněte, odolali byste o čtrnáct let mladší brazilské múze?

Související články

Další články