Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

A je to venku! Takhle se Vondráčková v posteli muchlovala s Matějem Hádkem

+ Dalších 17 fotografií
Jak asi hokejista Tomáš Plekance (35) reagoval, když toto viděl? Lucie Vondráčková (38) si to v posteli s Matějem Hádkem (42) pořádně vychutnávala. Takový pohled zabolí každého chlapa. I když šlo jen o umění.

Na eXtra.cz jsme vás jako první informovali, že herec Matěj Hádek tajně navštěvoval Vondráčkovou v jejím bytě. Jak to prasklo? Sousedi ho viděli na kamerách, jak leze do zahrady. V první chvíli si mysleli, že jde o zloděje. Lucie pak řekla, že je to normální, že s Matějem měli pracovní schůzky. Proč ale na pracovní schůzky chodil Matěj přes plot? To Lucie Vondráčková (38) ani on zatím nevysvětlili.

Není divu, že Tomáš Plekanec je z toho rozladěn. A na náladě mu nepřidá, že Vondráčková uveřejnila klip k písni Paralelní světy. Lucie může na Hádkovi oči nechat. V posteli jim to náramně klape. Hádek je takový trochu nesmělý a zdá se, že aktivní je zejména Vondráčková.

Při natáčení klipu panovala parádní nálada a Lucie byla šťastná. Opravdově šťastná. Někdy se prostě stává, že vaše paralelní světy se protnou i do těch reálných…

Mohlo by vás zajímat

Další články