Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

A JE TO VENKU! Tahle sexy blondýnka ukáže své bujné vnady ve třetím pokračování Tváře

To se máme na co těšit.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas pomalu, ale jistě spouští třetí ročník a už je jasné, že to bude velké. Jako jedna ze soutěžících bude totiž vnadná blondýnka, která ukáže něco ze svých půvabů, a opravdu bude o co stát.

Je to jedna z nadějných zpěvaček, která se nebojí ukázat své sexy tělíčko, aby dostala diváky do varu. Řeč je o zpěvačce Markétě Konvičkové (22), která kývla na účast v Tváři. Bere to jako výzvu a bude se snažit lidem, co se na to budou dívat, předvést pořádnou show.

Nejenže dobře vypadá a muži budou jen slintat, tahle holčina i skvěle zpívá, takže se máme na co těšit. Snad dostane nějakou zpěvačku, která se ráda svléká, aby ze soutěže byla nevídaná podívaná.

Její hodně žhavé fotky můžete vidět v naší fotogalerii, tahle holka totiž nepatří zrovna mezi ty stydlivé a její vnady jsou přírodní, takže žádné silikony nebo botox. Opravdu holka krev a mlíko, jak ji příroda stvořila.

Další účastnicí mají být Klára Issová, Ondřej Ruml, dokonce se tam chystá i Táňa Vilhelmová či Adéla Gondíková. Takže třetí ročník bude hodně nesourodý, ale o to napínavější. My to samozřejmě budeme pro váš vše sledovat.

Související články

Další články