Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

A JE TO VENKU! Rytmus už dál netají lásku k Jasmině Alagič a veřejně se s ní ukázal: VIDEO

+ Dalších 28 fotografií
Tak dlouho očekávaná zpráva je konečně venku! Rapper Patrik Rytmus Vrbovský (41) se zřejmě rozhodl, že už nebude tajit svůj vztah s moderátorkou Jasminou Alagič, a veřejně ji ukáže světu. Na svůj Instagram pověsil video, kde snídá společně s moderátorkou, a dokonce k tomu přidal i srdíčko!

Tak, a je to konečně venku a ani to nebolelo, že? Rytmus (41) se rozhodl prolomit mlčení a ukázal svoji novou partnerku Jasminu Alagič na sociálních sítích. I když jí není vidět obličej, pozorný divák si všimne, že brunetka s blond konečky a kudrnatými vlasy je právě Jasmina.

I když má moderátorka převážně vlasy rovné, zrovna včera přidávala na Instagram fotografie a videa z focení, kde má na chlup stejný účes. Byla by to až moc velká náhoda, kdyby to tedy nebyla ona, nemyslíte? Rapper je zřejmě zamilovaný po uši, ke své partnerce na videu přidal i srdíčko.

Opravdu si myslí, že si toho nikdo nevšimne? Nebo se konečně pochlapil a rozhodl se nadále netajit jejích čerstvý vztah? Jedno je každopádně jasné, schůzky v Budapešti a Vídni plné doteků a úsměvů nebyly pouze kamarádské.

Mohlo by vás zajímat

Další články