Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A JE TO VENKU! Party s Justinem byly dvě! Jak večer probíhal?

+ Dalších 42 fotografií
Kanadský popový zpěvák Justin Bieber (22) prožil v Praze dvě nezapomenutelné noci. Oba večery mu dělaly společnost krásné dívky. Povedlo se nám zjistit, jak oba večery v Praze probíhaly.

Justin Bieber nadělal v Praze pořádný rozruch. O jeho průměrném koncertu se mluvit nebude, ale hodně se řeší to, co následovalo po koncertu. Justin Bieber si na hotel vzal 6 krásných dívek a každého zajímalo, co jsou tyto slečny zač. Portálu eXtra.cz se povedlo pohyb těchto slečen dokonale zmapovat a také už víme, zda se jednalo o obyčejné fanynky, nebo společnice.

Část dívek tvrdila, že jsou obyčejné fanynky, na které se usmálo štěstí. Druhá část holek pak mlčela a snažila se popřít, že by s Justinem něco měly. Proč tolik mlžení? Odpověď už známe. Máme tu dva večery a dva rozdílné příběhy.

V sobotu měl Justin Bieber koncert. Při koncertu si jeho tým vybral několik fanynek a ty oslovil, zda mají zájem jít na večírek se svým idolem. Justin se těmto dívkám chtěl odměnit, a tak je pozval na soukromý dýchánek.

Po koncertu se jelo na večeři do vyhlášené restaurace Aureole. Pak skupina vyrazila omrknout pražské bary a nakonec se jelo na hotel. Tam se Bieber choval jako gentleman a dívkám zahrál na klavír a na kytaru. Prostě nevinná party na hotelu. Hovoří se o tom, že jedna z dívek na hotelu zůstala déle, ale také se hovoří o tom, že unavený Justin brzy usnul.

V neděli to bylo zajímavější. Justina holky z Prahy začaly velmi zajímat a do Londýna se mu ještě nechtělo. Poslal tedy část týmu napřed a s nejvěrnějšími kamarády zůstal ještě na jednu noc v Praze. Kdyby měl ještě v neděli večer koncert, tak si zde vybral další skupinu holek. Jenže žádný koncert neměl, tak improvizoval. Začal shánět holky přes agenturu.

Tady se na scénu dostává facebookový inzerát, který vyvěsila fotografka Daniela – psali jsme ZDE. Tady už o žádnou odměnu věrným fanynkám nešlo.

Zatímco v sobotu Bieber bavil své fanynky, v neděli se chtěl pobavit on. Na Facebooku byly vybrány další holky, které měly za úkol Justina pobavit. Znovu se jelo do restaurace a pak se znovu jelo na hotel. Svědci tvrdí, že nedělní večírek měl zcela jiné grády než sobotní oficiální nuda…

Související články

Další články