Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

A je to venku! Novopečená maminka Monika Marešová prozradila jméno malé princezny

Manželé Marešovi.
Zdroj: herminapress
+ Další fotografie
miminko

Nejočekávanější miminko roku je na světě a nyní už známe i jméno. Influencerka Monika Marešová (41) na sociálních sítích sdílela foto, které prozrazuje, jak se malá slečna Marešová jmenuje. Spolu s pyšným tatínkem Leošem (45) vybrali vážně krásné jméno."Alex Marešová 10. 3. 2022," napsala stručně k první fotce miminka Monika Marešová. Hned jedním z prvních komentujících byl její manžel Leoš Mareš, který vzkázal: "Já jsem tak šťastný…"

Manželé jsou co se týče jejich prvního společného potomka velmi struční. Její narození oznámil oblíbený moderátor Evropy 2 rozbitým vajíčkem a slovy: "A je to…"

Význam jména

Slavný moderátor díky Monice konečně po dvou synech (Matěj a Jakub) se dočkal roztomilé princezny, která dostala vskutku krásné jméno.

Původ jména Alex sahá až do starého Řecka. Jeho význam se vykládá jako ochránce či záštita. Jméno Alex lze považovat i za odvozeninu od jména Alexandra (ochránkyně mužů).

Miminko se vychodilo

Ačkoliv se počítalo s tím, že se malé Marešátko narodí 3. 3., tak si dalo na čas. V posledních dnech byl slavný pár kvůli tomu pod velkým tlakem. Všichni se jich pořád na očekávaný porod vyptávali.

Dokonce i k nám do redakce přišlo několik mylných oznámení o narození miminka. Ještě před pár dny si manželé dali na Instagram, jak si společně vyšli na procházku do přírody. Moderátor k příspěvku na Instagramu prohlásil, že miminko "vychodí". A povedlo se.

Za redakci manželům Marešovým k holčičce ze srdce gratulujeme.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy