Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

A JE TO VENKU! Berenika Kohoutová se poprvé pochlubila novým přítelem: FOTO

Zdroj: profimedia
+ Dalších 21 fotografií
foto uvnitř
Herečka a moderátorka Berenika Kohoutová (27) se ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas stala vítězkou, ale také se stihla v průběhu soutěže i rozvést se svým manželem Pavlem Čechákem. Minulost hodila zdá se za hlavu a konečně ukázala novou lásku. O koho jde?

Berenika Kohoutová je velmi osobitá a výrazná, proto také rozdělila díky svému pořadu FaceNews diváky na dva tábory. Jedna polovina lidí ji nemůže vystát a humor, kterým se mladá herečka prezentuje, jim přijde afektovaný, trapný a nemohli se dočkat dne, kdy zmizí z obrazovek.

Druhá skupina ji miluje a jsou rádi, že se v televizi objevuje i něco nového. Jsou toho názoru, že v televizi nemusí být každý jako přes kopírák. Mladá herečka se stihla ve svých sedmadvaceti letech vdát, rozvést a teď se konečně pochlubila novou láskou.

19. listopadu se rozhodla světu ukázat svoji novou lásku na sociální síti a k jejich společné fotografii napsala: "Ještě než jsem zalehla do postele a přestala mluvit (zní to fatálně a JE to děsně fatální!!!!), plánovala jsem sem dát poprvé fotku svého kluka. To je taky děsně fatální, co? Ale je to jen proto, aby už si nikde v žádných bulvárech nevymýšleli, že je kopie nějakého bývalého. Jeho to štve, mě to štve a hlavně to není pravda. Není to žádná kopie, je to naprostý originál a taky je dost hezký," rozepsala se Berenika.

A jak její vyvolený vypadá? Podívejte se do galerie a posuďte sami, koho vám nový objev herečky připomíná. Mnoho lidí ho srovnává kromě jiného i se slavným kanadským hercem Ryanem Reynoldsem.

Související články

Další články