Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

A JE TO VENKU! Barbora Strýcová a Matějček jsou spolu, svou lásku už neskrývají

+ Dalších 12 fotografií
Tenistka Barbora Strýcová (32) a šéfredaktor módního časopisu Petr Matějček sice tvoří nový pár již několik měsíců, ale po emotivním rozchodu s hudebníkem Davidem Krausem (38) se to snažili utajit. Zdá se ale, že teď je tajnůstkářství minulostí a oba jsou nejen zamilovaní až po uši, ale ukazují se ruku v ruce i na společenských akcích.

I když se tenistka Barbora Strýcová snažila novou lásku tajit, teď šla s kůží na trh a na schovávání kašle. Po rozchodu s Davidem Krausem je zamilovaná do šéfredaktora Elle Petra Matějčka, o kterém se říká, že celý vztah je jen divadlo a ve skutečnosti je gay.

Tohle tvrzení vyvrátil v rozhovoru pro eXtra.cz: „Ne, jsem na ženy. Ale vím, že se to o mně říká. Je to zřejmě tím, že se ve společnosti mužů s odlišnou orientací pohybuji.“

Zdá se, že jejich láska nadále není tajemstvím a oba dva se rozhodli společně ukázat na společenské akci. Momentálně se koná Mercedes-Benz Prague Fashion Week, kde se to hemží celebritami a nechyběli tam ani Barbora s Petrem, kteří zářili štěstím.

Petr dorazil na módní akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week ruku v ruce s tenistkou a dobře se bavili. Nechyběl úsměv, doteky a hlavně polibky.

Mohlo by vás zajímat

Další články