Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

A je to tu: Princ William se podřekl a prozradil pohlaví třetího miminka i jeho jméno!

Princ William se podřekl
+ Dalších 51 fotografií
Princ William zřejmě nechtěně prozradil, jestli budou mít tentokrát holčičku nebo chlapečka. Samým nadšením z fotbalu totiž prohlásil, že dítě pojmenuje podle střelce vítězného gólu. A co na to Kate?

Narození třetího britského princátka se očekává každým dnem, jestli to bude holčička nebo chlapeček, ale zatím rodiče malého George a Charlotte tajili. Teď se ovšem princ William (35) zřejmě prokecl. Po čtvrtečním vítězství svého oblíbeného fotbalového týmu Aston Villa nad Cardiffem totiž prohlásil, že dítě pojmenuje po střelci vítězného gólu Jacku Grealishovi.

„Budu trvat na tom, aby se naše miminko jmenovalo Jack… nebo Jackie,“ řekl doslova. Jenže mezi slovy Jack a Jackie princ udělal nápadně dlouhou pauzu. Tím právě William podle mnohých prozradil, že Kate (36) brzy přivede na svět dalšího syna. Jestli to tak skutečně bude, vyjde najevo už velice záhy.

Mohlo by vás zajímat

Další články