O tom, že si někdy zahraje i ve filmu, opravdu Jarda Jágr (43) nesnil. Vždy se soustředil jen na hokejovou kariéru, ale teď se nám rodí nová hvězda filmového plátna. Ale nepůjde o Džegra z masa a kostí, už má svou figurku, která za něj bude válet na ledě v loutkovém snímku.

Film bude mít sice premiéru až v roce 2018, ale už se na něm začíná pracovat. Má oslavit dvacet let od obrovského triumfu na olympijský hrách v Naganu. Tam Češi získali první a zatím poslední zlatou medaili v hokeji. Samozřejmě velkou měrou i díky našemu milému Jardovi.

Ten celou záležitost bere s úsměvem, ale už se nemůže dočkat, až se na plátně uvidí.

„Malej Džegr by si rád zahrál ve filmu Nagano – zrození hrdinů. Ale bude záležet i na vás, jestli se film bude točit. Já doufám, že ano. V roce 2018 by měla být premiéra filmu… Do té doby mu aspoň narostou delší vlasy,“ napsal se smíchem Jarda na svůj Facebook a ještě zapózoval se svou zmenšenou podobiznou.

Hokejová rodino, rozhodně se máte na co těšit. Možná tam bude i zmenšená Iva Kubelková, která v té době s Jardou randila. Mohli by jí pořádně vymodelovat ten její velký hrudníček před zmenšením. Těch kůzlátek byla škoda a vzpomínka na ně by nebyla od věci.