Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

A je to tady! Z Jardy Jágra se stane velká filmová hvězda. Už má dokonce i své figurky

Jarda se dočkal své malé podobizny z dob Nagana. Je si vůbec podobný?
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Další 2 fotografie
Už je to tady. Z božského hokejisty Jaromíra Jágra se stane herec. Ale fanoušci, nemusíte se bát. Jarda určitě led jen tak neopustí. Ve filmu si totiž zahraje jen fiktivně. Hrát za něj bude figurka, ať pravý Džegr může válet na ledě. O čem tenhle trhák vůbec bude?

O tom, že si někdy zahraje i ve filmu, opravdu Jarda Jágr (43) nesnil. Vždy se soustředil jen na hokejovou kariéru, ale teď se nám rodí nová hvězda filmového plátna. Ale nepůjde o Džegra z masa a kostí, už má svou figurku, která za něj bude válet na ledě v loutkovém snímku.

Film bude mít sice premiéru až v roce 2018, ale už se na něm začíná pracovat. Má oslavit dvacet let od obrovského triumfu na olympijský hrách v Naganu. Tam Češi získali první a zatím poslední zlatou medaili v hokeji. Samozřejmě velkou měrou i díky našemu milému Jardovi.

Ten celou záležitost bere s úsměvem, ale už se nemůže dočkat, až se na plátně uvidí.

„Malej Džegr by si rád zahrál ve filmu Nagano – zrození hrdinů. Ale bude záležet i na vás, jestli se film bude točit. Já doufám, že ano. V roce 2018 by měla být premiéra filmu… Do té doby mu aspoň narostou delší vlasy,“ napsal se smíchem Jarda na svůj Facebook a ještě zapózoval se svou zmenšenou podobiznou.

Hokejová rodino, rozhodně se máte na co těšit. Možná tam bude i zmenšená Iva Kubelková, která v té době s Jardou randila. Mohli by jí pořádně vymodelovat ten její velký hrudníček před zmenšením. Těch kůzlátek byla škoda a vzpomínka na ně by nebyla od věci.

Související články

Další články