Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

A je to tady! Lucie Bílá si ze svého milence udělala PODRŽTAŠKU! Tohle je důkaz

+ Dalších 13 fotografií
Dlouho to netrvalo a Lucie Bílá si ze svého svalnatého milence Radka udělala kurýra, jiným pohledem přímo "podržtašku". A jak je evidentní, Radek Filipi slouží, jako když Lucka bičem mrská...

Už to vypadalo, že Lucka se změnila... Ne! Máme radost, protože Lucka je zpátky a ze svých chudých milenců si dělá své otroky tak, jak to umí jen ona a jak to má moc ráda. Svého kluka Radka vyslala za kolegyní Danielou Šinkorovu s dárečkem. A jak Lucka zavelela, Radek poslech.

"Dobrý den, tady je Radek Filipi, přítel Lucky Bílé. Mám pro Vás od ní dárek, mohl bych Vám ho někde předat?" svěřila se Šinkorová na svém profilu na sociální síti a pokračovala: "Prosím? (vůbec se neznáme - nevím, o koho jde)."

Jenže Lucky milenec, kurýr a podržtaška v jednom se nenechal odbýt. "Dobrý den, tady Radek Filipi, přítel Lucky Bílé," pokračovala Daniela, která je s nadsázkou v showbyznysu asi týden a nezná partnery svých kolegyň - protože pochopitelně bulvár nečte a drby neposlouchá (!!!). Nevěřila tomu, co jí Lucky partner říká a spustila jako u blbých znovu: "... Můžete mi to říct ještě jednou? To si ze mne asi děláte legraci?!??" pokračovala Daniela. Ale Radek byl urputný jako penis v trenkách muže, který spatřil blondýnku s dokonalými ňadry, a nevzdal to! "Ne... budete dnes odpoledne někde v Praze, dovezu Vám to kamkoliv!"

Nakonec se oba potkali, Daniela převzala dárek a vyslala Lucce vzkaz. Pochopitelně nevěděla, kdo je Radek Filipi (!!!!!). "No, Lucka mi poslala kousek ze scény Addams family. A nejsem si úplně jistá, Lucko, jestli se to smí? No, každopádně, ten kousek jednou vydražím... A samozřejmě jsem dostala nádherné Lucčiny ručně vyrobené andílky. DĚKUJI, Lucko," dodala Šinkorová s hashtagem: "#RadekJeFaaaaktVelkej"

Související články

Další články