Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

A JE TO TADY! FattyPillow se zřejmě konečně dostal z těžkého rozchodu a užívá si v náručí nové krásky

O koho jde?
+ Dalších 8 fotografií
Populární český youtuber, bavič a streamer FattyPillow (25) se konečně dočkal a našel novou lásku. Na sociálních sítích uveřejnil romantickou fotografii, kde leží v posteli v objetí své nové lásky. Kdo je neznámá blondýnka?

Tak to je rychlost! Oblíbený youtuber Karel Sivák alias Fatty Pillow se konečně dočkal a našel lásku. I když teprve nedávno prosil dívky přes Instagram o schůzku, oběd, nebo klidně večeři, dnes to vypadá, že svoji lásku našel.

Zveřejnil fotografii z postele, kde leží v objetí s neznámou blondýnkou, které není vidět do obličeje, a podělil se o tuhle tajuplnou fotografii s fanoušky a sledujícími. Vypadá to, že Fatty už dávno hodil za hlavu nepovedený vztah se Sárou Holanovou.

I když jejich rozchod byl dramatický, veřejně propíraný a spousta dalších youtuberů se na této kauze přiživovala, dnes je vše jinak. Fatty vypadá spokojeně a snad mu to tentokrát vydrží déle než se Sárou.

Mohlo by vás zajímat

Další články