Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

A JE TO TADY! FattyPillow konečně ukázal světu novou přítelkyni, kterou měsíce tajil

+ Dalších 7 fotografií
Oblíbený youtuber, bavič a streamer FattyPillow alias Karel Sivák (25) prožíval loni těžký rozchod s dlouholetou partnerkou Sárou Holanovou. To se ale změnilo začátkem roku 2018, kdy ukázal dost intimní snímek z ložnice s neznámou blondýnkou. V červenci redakce eXtra.cz jako první odhalila, kdo je tajemná dívka. Youtuber i nadále mlčel a svoji novou partnerku ukázal světu až teď...

Zřejmě všichni diváci a fanoušci známého českého youtubera FattyPillowa zaregistrovali, že v životě oblíbeného baviče je nová žena! I když ji Fatty občas ukáže na svých sociálních sítích, nikdo neví, jak vypadá nebo jak se jmenuje.

Fatty její identitu tajil skoro rok a pokaždé svoji drahou polovičku ukazoval pouze zezadu tak, aby nebyl vidět obličej. Redakci eXtra se ale povedlo zjistit, že se jedná o Janu Svobodovou, která také pochází z Třebíče stejně jako Fatty.

Před pár dny se rozhodl udělat velký krok a ukázal tvář své dívky na sociálních sítích poprvé veřejně. Opravdu se jedná o blondýnku Janu, o které jsme vás informovali už letos v červenci. Vypadá to, že to spolu myslí vážně, tak snad to neskončí fiaskem jako jeho poslední vztah.

Související články

Další články