Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

A je to tady! Dara popsala vztah k známému slovenskému muži: Samou láskou bych ho snědla!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Rytmus smazal všechny důkazy o sedmi letech společného života s Darou Rolins (45). Je jen on a Jasmina Alagič a přes to nejede vlak. Už delší dobu expartneři válčí skrz sociální sítě před zraky fanoušků a sledujících. Tentokrát válí Dara, ukázala muže, kterého by z lásky snědla. O koho jde?

Dara se 8. října rozepsala na svém Instagramu o tom, jak nechce zapomenout na minulost a také na to, jak moc milovala. Zarmoutil ji také fakt, že její expartner Patrik Rytmus Vrbovský smazal ze svého YouTube kanálu skladbu 8. október, která byla věnovaná právě jí a rapper tam popisoval to, jak, kdy a kde se poznali a co všechno pro něj znamená.

To rozpoutalo instagramovou válku. Rytmus okamžitě reagoval: Daro, k čemu to je? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. Nevěřím, že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera. Je to choré, pokračoval v rozsáhlém vzkazu rapper.

Poté se do toho všeho zapojila i nová partnerka Rytmuse, Jasmina Alagič, a nepřímo se vyjádřila k celé věci. Netrvalo dlouho a Rytmus se zapojil opět do debaty! Celé jeho vyjádření a i poznámky Jasminy naleznete zde!

Teď ale Dara ukázala, že rozhodně nebrečí doma do polštáře, a rozpoutala tak debatu, zdali se jedná o nového partnera nebo nikoliv. Na fotografii je se známým slovenským návrhářem Lukášem Kimličkou, ke které dopsala: "Znáte ten pocit když byste někoho samou láskou snědli? Stejné pocity mám pokaždé, když pracuji s tímhle talentovaným klukem."

O vztah se ale rozhodně nejedná, Lukáš a Dara se znají dlouhou dobu a spolupracují na různých foceních a natáčeních. Mnoho fanoušků je ale názoru, že se k sobě oba moc hodí a měli by to společně vyzkoušet.

Související články

Další články