Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

A je to tady! Budeme spát o HODINU MÉNĚ: Nezapomeňte, v noci se mění zimní čas na LETNÍ!

Dnes v noci budeme spát o hodinu méně.
Zdroj: youtube
Je tady ten nenáviděný letní čas, protože budeme ochuzeni o jednu hodinu a budeme tedy spát méně. Letní čas nastane už dnes v noci, proto si nezapomeňte přeřídit hodiny o hodinu napřed a připravte se, že budete zřejmě ráno unavení.

I když to podle počasí moc nevypadá, už nám začalo jaro a s ním je spojená i změna času. Tentokrát si musíme zvykat na ten nenáviděný letní čas, protože budeme spát o hodinu méně. Proto si hodiny přeřiďte ve 2 hodiny ráno na 3. hodinu.

Změna času s sebou přináší i negativa. Někteří lidé mají problémy se spánkem, bolesti hlavy a poruchy soustředění. Podle odborníků by na to ale člověk neměl myslet a zbytečně se tím stresovat. Vše se stejně srovná až za normálního chodu další den.

Pokud se nemusíte věnovat dětem nebo vašim psím miláčkům, zkuste odpočívat a neděli prolenošit. Doporučují se i procházky v přírodě a sport. První týden s letním časem si zkuste neplánovat žádné důležité věci, jako jsou podpisy důležitých smluv nebo zkoušky. Nejprve si na letní čas zvykněte a pak už vám to ani nepřijde. Zpět ke středoevropskému času se Česko vrátí 29. října.

Související články

Další články