Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

A je to tady! Ben Cristovao už není singl, randí se známou kráskou a my víme, o koho jde!

A je to tady! Ben Cristovao už není singl, randí se známou kráskou a my víme, o koho jde!
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Zpěvák a rapper Ben Cristovao (31) se stal během pár let miláčkem publika, a to hlavně žen a dívek. Pohledný zpěvák si své soukromí chrání a od vztahu s Monikou Bagárovou (24) byl dlouhou dobu naoko sám. Teď je ale vše jinak a zpěvák je zdá se s jednou s nejkrásnějších dívek v Česku. O koho jde?

Ben Cristovao byl dlouhou dobu nezadaný, a dokonce se spekulovalo o tom, že je gay, což ale samozřejmě zpěvák vyvrátil. Po rozchodu s Monikou Bagárovou si svoje soukromí chránil a své vztahy veřejně neprezentoval. Teď je ale vše jinak a zdá se, že je v tom až po uši.

Už v červnu jsme jako jedni z prvních informovali naše čtenáře, že se Ben zakoukal do nádherné Miss Czech Republic 2017 Kateřiny Kasanové (19), kterou měl v plánu obsadit do připravovaného videoklipu a sama Kateřina tuto informaci potvrdila.

Teď to ale vypadá, že nejde pouze o spolupráci, ale o vztah, který se oba dva snaží tajit před veřejností. Nejde si ale nevšimnout, že Ben lajkuje na sociální síti Instagram vše, co Kateřina přidá. Dokonce samotná modelka často ukazuje, že je ve zpěvákově blízkosti na koncertech a sleduje jeho vystoupení z backstage, kam nemá přístup jen tak někdo.

Její posty jsou plné srdíček a vypadá to, že Bena podporuje ve všech jeho aktivitách. Pro eXtra.cz se vyjádřil zdroj, který má ke Kateřině blízko, ale v rámci dobrých vztahů nechtěl být jmenován. "Ano, Kateřina a Ben jsou spolu, oba jsou hodně alternativní a dobře si rozumí. Seznámili se přes Instagram a vše to začalo nabídkou účinkovat ve videoklipu, který Ben připravuje. Moc jim to spolu sluší a okolí jim to přeje," vyjádřil se anonymně zdroj.

I když tahle informace nepotěší fanynky, zdá se, že Ben je po dlouhé době opravdu zamilovaný a o tom, že má dobrý vkus, nelze pochybovat.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy