Aneta Chovanová je všem známá hlavně pod přezdívkou A.N.D.U.L.A, pod kterou vystupuje na Instagramu, kde ji sleduje několik desítek tisíc lidí. Její humor je osobitý a ne všem přijde vtipný, to ale nemění nic na tom, že A.N.D.U.L.A se toho nebojí ani v osobním životě.

Jak sama prozradila, už brzy z ní bude vdaná paní a jejím princem na bílém koni je Petr Mikšíček. Pokud si myslíte, že je také známou instagramovou postavičkou, jste na omylu! Petr je regionálním manažerem v jisté finanční společnosti a co nás šokovalo asi nejvíce, zřejmě NEVLASTNÍ INSTAGRAMOVÝ PROFIL! Vystudoval VŠFS v Praze a snaží se budovat si opravdovou kariéru, nikoliv se předvádět na sociálních sítích.

Jejich svatba se bude konat v sobotu 17. června na zámku Hluboká. Pár je spolu teprve necelé dva roky, no zřejmě se rozhodli do toho praštit co nejdříve. A.N.D.U.L.A má vše naplánované do detailů a svatba už se každou chviličkou blíží. I když si mnoho lidí myslelo, že není možné, aby se tato insta star někdy vdala, zázraky se prostě dějí a Aneta Chovanová se stane brzy paní Mikšíčkovou.