Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

A je rozhodnuto! Robinsonův ostrov má svého vítěze

Tereza, Martin i Martina hráli tvrdě.
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov 2 se těšila velké oblibě televizních diváků, kteří netrpělivě čekali na poslední díl, aby se dozvěděli, kdo se stane vítězem. Do soutěže se přihlásilo neuvěřitelných 6 tisíc lidí, kteří toužili po sumě 2,5 milionu korun. Devatenáct vyvolených odjelo na vzdálené Filipíny. Ve finále ale zůstali soutěžící jen tři. Martin (30), Martina (26) a Terry (22). Kdo získal prvenství?

Do soutěže Robinsonův ostrov 2 se přihlásilo 6 tisíc lidí. Ještě aby ne, když mohli vyhrát 2,5 milionu korun. Na opuštěný ostrov odjela jen devatenáctka těch nejlepších a mohl začít boj. Od začátku až do konce se soutěžící prali o výhru. Na televizních obrazovkách se intrikovalo, ale tvořila se i přátelství.

Ve finále zůstali jen tři lidé a všichni tři byli tvrdými soupeři. Martin Složil, Martina Fialková a Tereza Dušková alias Terry. A dnes se konečně rozhodlo, že vítězem je Martin Složil! Gratulujeme!

Po celou dobu se spekulovalo, že druhou řadu populární reality show vyhraje Terry, a tak je pro všechny překvapením, že soutěž vyhrál muž s vizáží beach boye!

Související články

Další články