Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A JE NA SVĚTĚ: Jágr s Kopřivovou se konečně pochlubili novým přírůstkem do rodiny!

Takhle vypadá.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Tohle odhalení jednou přijít muselo. Bylo jasné, že Jaromír s Veronikou nebudou navždy sami. Přírůstek do rodiny se ale čekal spíše v průběhu následujícího roku, rozhodně ne ještě před letošními Vánocemi!

Jaromír Jágr (44) dnes překonal v historické tabulce kanadského bodování Marka Messiera a opět tak všem dokázal, že je výjimečným sportovcem. Svůj velký životní úspěch samozřejmě neslavil s nikým jiným než se svou milovanou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (25).

Nikdo ale nečekal, že se během oslav pochlubí přírůstkem do rodiny. Samozřejmě že Veronika ještě neporodila, na to je čas. Sami dva už ale nejsou. Pořídili si totiž malého opičáka a Kopřivová se s tím samozřejmě musela ihned pochlubit na Instagramu.

Faktem je, že s Veronikou nový přírůstek do rodiny něco společného má. Je to inteligence. Tu rodačka z Teplic ukázala i během svého výletu do Prahy. Sacre Coeur Night měl být jejím velkým večerem, ale nakonec byl propadákem a dost možná naprosto zničí její modelkovskou kariéru. I když, přiznejme si to na rovinu, ona Verča nikdy žádnou modelkou nebyla, maximálně si na to dokázala hrát…

Související články

Další články