Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

A je jasno: Sázkaři už vědí, kdy zakulacená Meghan Markle oznámí těhotenství

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
královská rodina
Sotva se rozproudily spekulace o druhém těhotenství Meghan Markle (38), začala se zakulacovat a neustále se dotýkat vypouklého bříška. Některým příznivcům to stačilo jako jasný signál, že je vévodkyně v požehnaném stavu. Přesvědčeni jsou o tom i sázkaři, kteří se shodují na datu oznámení radostné noviny.

Meghan Markle (38) s princem Harrym (35) sice nechtějí mít velkou rodinu, ale vychovávat jedináčka také ne. Proto už se delší dobu štěbetá, že královský potomek s pořadovým číslem dvě už by mohl být na cestě!

V sázkových kancelářích se v posledních dnech dveře netrhnou, lidé podle webu express.co.uk hromadně tipují, že vévodský páreček ze Sussexu šťastnou zprávu oficiálně oznámí během února. Druhá nejčastější možnost je spojena s plánovanou svatbou princezny Beatrice (31). Aby její velký den nezastínili, měli by Harry a Meghan těhotenství oznámit až po veselce.

Jenomže ta zatím nemá konkrétní datum, měla by se uskutečnit někdy v příštím roce. A to už by mohl být na Meghan požehnaný stav vidět tak, že už ho nezamaskuje. Tedy v případě, že je skutečně těhotná už nyní.

Ať tak či onak, Meghan s Harrym držíme i na dálku palce!

Související články

Další články