Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

A JE JASNO: Policie řekla, KDO ZAVRAŽDIL pumpařku Janu (†58)! Tenhle to byl!

Zdroj: eXtra.cz/Facebook
+ Dalších 27 fotografií
Vrah Jany Š.
Začátkem prosince vtrhli Ivan H. (26) a David Š. (32) na čerpací stanici v Nelahozevsi. Kvůli deseti tisícům a kartonu cigaret jeden z nich bestiálně popravil pumpařku Janu Š. (†58), která v osudnou noc pracovala. Kriminalisté je v úterý sebrali a na středeční tiskové konferenci odtajnili, který z lupičů zmáčkl spoušť a vystřelil vražednou kulku!

Jeho rukou skonala žena, která měla děti a už i vnoučata. Pumpařka Jana Š. (†58) se snažila před dvěma lupiči, kteří začátkem prosince přepadli čerpací stanici v Nelahozevsi, schovat. Vrah ji ale zasáhl vražednou kulkou i přes zavřené dveře!

Dosud nebylo úplně jasné, který z nich vraždil. Ještě před několika hodinami se spekulovalo, že spoušť měl stisknout David Š. To také policie potvrdila

Jak uvedli policisté na středeční tiskové konferenci, střelcem byl starší z podezřelých. David Š (32) byl obviněn z vraždy, hrozí mu 15 až 20 let nebo výjimečný trest. Komplic a mladší z lupičů Ivan H. (26) odešel s obviněním z loupeže a může skončit za mřížemi na 2 až 10 let.

Kriminalisté po pachatelích pátrali dlouhých šest týdnů. Jak se jim podařilo je dopadnout, uvádět nechtěli. Nelahozeves a přilehlé okolí si teď může konečně oddechnout. Strach místo sužoval od osudné noci, kdy oblíbená pumpařka Jana vydechla naposledy.

Policie podala mělnickému soudu návrh, aby byli oba podezřelí vzati do vazby.

Související články

Další články