Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

A jde do tuhého: Rytmus chce po třech měsících s Jasminou zakládat rodinu!

To už není legrace!
+ Dalších 90 fotografií
Není tajemstvím, že by se Rytmus (41) konečně rád usadil a založil rodinu. Že to bude zrovna s Jasminou Alagič (29), by však čekal málokdo. Drsňák ze slovenských Piešťan je zamilovaný až po uši a o dětech s krásnou moderátorkou už začal básnit!

Randí spolu teprve tři měsíce, ale podle nekonečné nálože zamilovaných fotek to může vypadat, že jsou Rytmus a Jasmina Alagič zamilovaní už několik let.

A slovenský rapper, který vždy uvažoval střízlivě a myslel hlavně na sebe, se tak zřejmě skutečně cítí. Jak jinak by po tak krátké známosti mohl začít nahlas uvažovat o dětech. „Že budeme mít nádherné děti?“ napsal Rytmus ke společné fotce s Jasminou.

Není tajemstvím, že by chtěl drsňák z Piešťan konečně založit rodinu. V jeho blízkých kruzích se o tom špitá už hodně dlouho. Je ale otázkou, zda to bude podobně cítit i Jasmina. Půvabná moderátorka je přece jenom o dvanáct let mladší, a tak se dá předpokládat, že touha po mateřství pro ni zatím nebude tak silná jako pro Rytmuse.

A především: jak se na to bude tvářit Dara Rolins (45), se kterou po sedmi letech společného soužití zametl jako se suchých listím?

Mohlo by vás zajímat

Další články