Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

A jak to máte ráno vy? Ewa Farna vysvětluje snímky, na nichž vypadá jako zmuchlaná tlustá koule

Zdroj: Empresa Media / Empresa Media / Profimedia.cz
+ Dalších 55 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (24) se rozhodla, že se vyjádří ke snímkům, které v pondělí oblétly celou republiku. Na nich vypadá tak, jak ji viděla snad jen její rodina a manžel Martin. Žádný make-up, vlasy jako princezna Větrnice, oblečení, které o žehličce ani vzdáleně neslyšelo...

Ewa si vyrazila venčit pejska tak, že byla náhoda, že ji fotograf poznal. Zkrátka ráno vstala, hodila na sebe „něco“, vlasy umotala do culíku a bylo… Teď se ke snímkům postavila čelem a svou neupravenou vizáž vysvětlila.

„Ano, chodím venčit pejska bez make-upu. (Že mě lidé nepoznají, mě spíš těší.) Ano, nevím, jak to máte vy, ale já po ránu vypadám nesmyslně. Proto vstávám dřív a jdu s pejskem, ať se stihnu dát do kupy, než se manžel probudí. Ano, dělám to, než si umyju ráno hlavu, ať nechodím s mokrou hlavou ven, jak mě to učila maminka. Ano, vytáhnu, co mě napadne (nejčastěji tepláky s mikinou), a jdu na těch pár minut venčit. Je to snad první věc, kterou ráno dělám. (Čůrání pejska je prostě priorita, radši hrozná bunda než počůranej byt.) Ano, nežehlím si košile, nesnáším make-up a nečančám se jak na pódium, když jdu před barák s mazlíčkem. (Pozor, stejný postup dodržuju při vynášení smetí.) Tak a teď hoďte kamenem, kdo to dělá jinak,“ popsala Ewa svůj ranní rituál.

Je tak evidentní, že Ewa moc neřeší, jak po ránu vypadá. Je spokojená s tím, že její manžel je rád, co má doma. A vůbec, kdo by řešil, v čem jde venčit psa, že.

Související články

Další články