Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

A co si myslíte o pořadu Prostřeno vy? Máte taky tenhle názor?

Je to tak!
Ať už jste fanoušci, nebo ne, tohle je prostě realita. Takhle to v Prostřenu chodí. A my to musíme tolerovat a v lepším případě se na to radši ani nedívat...
 1. Čím tlustší ženská, tím lehčí jídla vyžaduje

  Klasická scéna: Soutěžící se sotva nasouká ke stolu v obejváku o rozloze jeden hektar, nicméně jakmile se objeví v menu cokoliv smaženého nebo knedlíky, ošklíbá se, že ona by radši nějaké lehčí jídlo. Až se jí třese všech patnáct druhých brad.

 2. Nikdo v ČR neví, co je avokádo

  Soutěžící zpravidla netuší, co je avokádo, lasagne, tagliatelle, tortellini, pasta, pomodoro, parmezán, mozzarella a vlastně všechno, co není knedlík nebo hovězí. Další epická sága nastává, když se výše uvedená slova v menu snaží přečíst.

 3. Když to neznáme nebo vaříme jinak, nebudeme to jíst

  „My ale kuře na paprice doma vaříme jinak. Mně to takhle nechutná.“ Typická hláška typického účastníka Prostřena, který druhým dechem dodá, že ten dezert s názvem krém brejle nezná, tak to asi nebude jíst.

 4. Kdo nemá doma bordel nebo rotoped v obýváku, je snob

  Jakmile má někdo normální barák, v obýváku nemá skleník s porcelánem dvanácti předchozích generací, třiceti fotkami v kýčovitých rámečcích, vysavač a PC v koutě a vyšívané dečky po zdech, je to snob, má prachy a vyhrát Prostřeno fakt nepotřebuje, takže mu to pěkně vosolíme.

 5. Pro účesy platí tři M — melír, mulet a mastnota

  Je to jednoduché — všichni mají melírek, muleta a mastné vlasy. Nejlíp všechno v jednom.

 6. Zábava rovná se hra Země, město

  Po večeři se vždy koná zábava. Může to být cokoliv, od koštování vína přes hraní pokeru po koukání na porno. Ale vždycky je to Země, město, zvíře, věc.

 7. Dezerty se vyrábějí výhradně z Bebe sušenek

  Jakákoliv buchta se vyrobí tak, že se vezmou Bebe sušenky, zalijou se mlékem, uplácá se z toho těsto a poleje se to čokoládou.

 8. Do trojobalu se dá dát naprosto všechno

  Tohle dogma je naprostý základ každé Prostřeno kuchyně. At' už soutěžící vaří cokoliv, dotuní to tak, že to pořádně osmahnou, nejlíp v double trojobalu.

 9. Čím víc keramických figurek, tím víc je to doma

  Figurky slonů (zdravíme Pěstební dělnici), figurky jiných zvířátek, krávovinky a serepetičky, co zaberou každou myslitelnou horizontální plochu v bytě nebo domě a je na nich pětimetrová vrstva prachu. To je doma.

 10. Chlapi, co v Česku vaří, jsou gayové

  V podstatě každý chlap, co v Prostřenu vaří, je gay. Když už tam vaří hetero chlap, je to dřevorubec, co bydlí v maringotce.

 11. Když to není domácí, není to dobré

  „A ty nudle jsou domácí? Ne? Hmmm…“ Lidi, co nemají problém se krmit v rámci předkrmu vlašákem, se ofrňujou, že nudle v polívce nejsou domácí. Nejklasičtější hláška Prostřena vůbec.

Mohlo by vás zajímat

Další články