Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

9 znamení, podle kterých na první pohled poznáte, že má nadprůměrný vercajk! Vyzkoušeno

Někdo je na tom dobře, jiný výborně.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Že na velikosti nezáleží a že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo, říkají dva typy lidí - muži, co mají malý penis, a jejich partnerky, které se do nich zřejmě stačily zamilovat dřív, než to zjistily. Samozřejmě že na velikosti záleží a malého kašpárka nikdo nechce! Ženy netouží po gigantických rozměrech jako v pornu, ale taková základní, nadprůměrnější výbavička by tam mohla být. Tento článek je napsán podle zkušenosti redaktorek eXtra.cz a jejich kamarádek, které už zkušeným okem vytuší obdařeného muže.

1. Je vysoký a hubený

Má aspoň přes 190 cm? Dlouhé ruce, dlouhé nohy, dlouhé… no, víte co. Prostě tady funguje symetrie celého těla a nelze se seknout. Hubení a statnější dlouháni jsou na tom vždycky dobře. Navíc vysocí chlapi ženy všeobecně přitahují. Můžou se schoulit v jejich náručí a cítí se bezpečně. „Vysokej chlap je sázka na jistotu. Vyjde to vždycky,“ komentuje Eva (27).

2. Velké ruce

Tak tady už nemusí muž být žádný dlouhán. Velké ruce a dlouhé prsty jsou také jasným ukazatelem, že v poklopci se to bude pěkně dmout. „Když jsem na rande, tak se klukovi kouknu i na ruce. Dlouhé prsty a široké dlaně značí, že dole bude pěkná nadílka,“ komentuje Adriana (31).

3. Má normální auto

Znáte ty namachrované borce v obřích autech, kteří brázdí silnice, na všechny troubí, šikanují chodce a vyžívají se v tom, že na ostatní řidiče koukají shora? Tihle chlápkové si obřím autem a buranským chováním musí něco kompenzovat. No co asi?

4. Nepořídí si bojové plemeno

Chlap, který si je jistý svým mužstvím, se po parku bude klidně procházet i s krysaříkem a pořád bude v pohodě a nad věcí. Zakomplexovaný malý kašpárek si pořídí pitbula, kterého ve většině případů nebude zvládat ani vychovat. Hlavně že bude drsně chodit po sídlišti ve své teplákovce, řvát sprosťárny na ženy a poslouchat tvrďácký rap.

5. Nemá drobnou postavu, bledou pleť a černé vlasy?

Vypadá takhle týpek, do kterého jste se zakoukala? Tak radši ruce a další části těla rychle pryč. Na 95 % je pravděpodobné, že dole bude tragédie. „S takovým jsem to nakonec zkusila. Sundal si kalhoty a jeho penis byl tak malý, že na něj nešel narolovat ani celý kondom. Asi bych si víc užila s tamponem velikosti normal,“ svěřila se s nepříjemným zážitkem Martina (29).

6. Chová se jako č*rák

„Čím větší debil to je, tím většího ho má,“ komentuje mladá maminka Viktorka (23) a ostatní s ní souhlasí. „Jo, chová se jako totální č*rák. To si můžou dovolit jenom ti s velkým pérem,“ dodává Alena (26). Tihle týpci to totiž mají na háku, a když nezabere jedna holka, zkusí to hned na druhou.

7. Samolibý pohled

Oni vědí. Nemají důvod být zakomplexovaní a vědí, že jakmile svléknou spodky, dočkají se obdivných vzdechů. A ten samolibý úsměv, který se jim vykouzlí na tváři v posteli, pak vydrží po celý den.

8. Je to černoch

Tady to asi nepotřebuje podrobnější komentář.

9. Není to rybář nebo myslivec

Pokud má muž malý vercajk, tak se pravidelně ukazuje na fotkách s šupinatým mackem v náručí. Cítí se pak jako velký lovec a konečně si může podržet v rukou nějaký ten pořádný kousek. U myslivců je to stejná diagnóza, když nemáte nic v kalhotách, tak si všude po bytě aspoň pověsíte obří parohy.

Související články

Další články