Kosmetika plná toxinů

Kosmetika je součástí každého našeho dne. O svoji pleť a tělo se staráme a používáme různé přípravky. Jenže všechny nejsou pro naše tělo úplně prospěšné. Kosmetika je totiž plná ropných produktů a karbonu dehtu. Tyto substance pronikají přes naši pokožku do krevního oběhu a tělesných orgánů. A můžou tak způsobit rakovinu.

Rentgenové snímky u zubaře

Tak tyto věci nám, dá se říct, denně zachraňují život. A bereme je jako samozřejmost. Když nám tedy dělají u zubaře rentgen, nesmí nám zapomenout na sebe navléct ochranný pás. Tento rentgen má totiž až smrtící účinky. Záření způsobuje rakovinu. Lépe na tom nejsou ani skenery na letištích a mamograf.

Hliník v deodorantech

Některé deodoranty a antiperspiranty můžou také způsobovat rakovinu. Většina rakovin prsu se objeví právě v podpaží. A deodoranty k tomu lehce dopomůžou. Deodorant je totiž plný hliníku, a tak zrovna našemu tělu neprospívá. Pokud se chcete vyvarovat rakovině, používejte raději přírodní deodoranty.

Geneticky modifikovaná sója

Většina produktů, které si kupujeme a jíme, je bohužel geneticky modifikovaná. Nejhůře je na tom sójové mléko. Pokud ho používáte, měli byste ho vyměnit za něco jiného. Obsahuje totiž hemaglutinin, kvůli kterému se vám může udělat krevní sraženina. Sója také zvyšuje v těle hladinu estrogenu, který podporuje vznik rakoviny.

Mléko a maso

Mléko a maso používá většina každý den. Nikdy by nás ani nenapadlo, že to může být až tak škodlivé. Nejvíce nám škodí hormony. Hospodářská zvířata jsou na velkofarmách krmená umělými hormony za účelem zvýšení produkce. Jenže tyto hormony lidskému tělu nesvědčí. Můžou nám vyvolat různé nemoci, včetně zánětů i rakoviny.

Léky a očkování

Nejhorší, co může být, jsou samozřejmě antibiotika. Vyhýbejte se tradičním lékům tradičních společností a snažte se zapojit do vašeho životního stylu přírodní doplňky. Některé léky totiž můžou způsobit i rakovinu. Také nebezpečné je očkování. V minulosti se ukázalo, že očkování je jedna z příčin rakoviny. Vakcíny totiž obsahují karcinogeny, jako jsou formaldehyd, formalín nebo hliník.

Fluór

Tento chemický prvek vytlačí z těla ostatní minerály, zvyšuje lámavost kostí a oslabuje imunitní systém. Dokonce může i způsobovat rakovinu. Tato látka totiž není přírodní, ale uměle vytvořená. Dávat pozor byste si měli i na zubní pasty. Snažte se je hlavně nepolykat a používat opravdu jenom na zuby.

Mýdla a šampóny

Toto je podobné jako u toxické kosmetiky. Mýdla a šampóny obsahují nebezpečné chemikálie, které neprospívají naší pokožce. Kosmetika, která se aplikuje na kůži, vlasy a zuby, se dostane do našeho krevního oběhu, kde může nadělat neplechu. Parfémy a různá barviva a substance můžou způsobovat rakovinu.

Umělá sladidla

Cukr je škodlivý sám o sobě. Spousta lidí ho ale nahrazuje ovocným cukrem nebo aspartamem. A to je ještě mnohem horší. Karamelové barvivo, které cukr obsahuje, je totiž karcinogenní a může vám způsobit rakovinu.