Víte, proč vás vaše kámoška ve skutečnosti nemá ráda?

Zamyslete se, jestli k tomu náhodou nemá jeden z těchhle 9 důvodů.

1) Na kafe vždycky přijdete pozdě a ještě se u toho blbě usmíváte, protože jste čerstvě zamilovaná, zatímco ona se nemohla dočkat toho, až se vám vybrečí na rameno a v kavárně proto byla už o půlhodinu dříve.

2) Pořád si stěžujete na to, že jste zase ztloustla, a pak z vás vypadne, že jste z velikosti XS přibrala na S. Zatímco vaše kámoška se zuby nehty drží v elku.

3) Neustále nadáváte na toho samého chlapa, abyste s vašimi kámoškami uzavřela definitivní plán o rozchodu, a následně se s ním opět dáte do kupy, ale vaše kámošky zanedbáváte, protože je zrovna nepotřebujete…

4) Neustále vyprávíte o svých vlastních problémech, ale nejste schopné vyslechnout si problémy jiných. Nepřipadají vám totiž tak významné.

5) Vyrazíte s kámoškou na skvělou dámskou jízdu, načež se nabalíte na prvního vola na baru a po zbytek večera už o kámošku ani nezavadíte. Jen ji neustále prosíte, ať vám hlídá kabát.

6) Zatímco vaše kámoška musí šetřit na nové boty půl roku, vy se neštítíte zeptat se jí, jestli s vámi půjde podruhé v týdnu vybrat nové lodičky…

7) Scházíte se s holkama vlastně jen proto, abyste se s nimi mohla společně vyfotit a hodit fotku na Facebook, přičemž samozřejmě zveřejníte jen tu, na které vám to sluší nejvíc. To, že má zbytek tři brady a zavřené oči, prostě neřešíte.

8) Své kámošky používáte jen jako levnou psychoporadnu a zabijáka volného času.

9) Po přečtení tohoto článku možná zavoláte jedné ze svých kámošek, ale už teď víte, že jiná prostě nebudete.