Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

9 teorií, se kterými přišel národ, když viděl tento outfit exprezidenta Klause

„Kikina jede,“ ozývá se z diskuzí na internetu!
Zdroj: Facebook.com, Advantage Cars
Národ se doslova zamiloval do posledního, řekněme trochu předimenzovaného outfitu exprezidenta Klause! Na sociálních sítích se rozjely opravdu velmi vtipné konspirační teorie, proč si tuto kombinaci prezident zvolil do společnosti. A podle všeho to vypadá, že Klaus je miláčkem národa.

1. Jde o coming out

Většina lidí se paradoxně nejvíce strachuje o sexuální orientaci Václava Klause. Outfit některým, jako je pan Honza připadá „poněkud teplý“. „Nechce nám pan Václav něco naznačit,“ tázal se v diskuzi. „Nechápu, jak on může tvrdit, že globální oteplování neexistuje,“ přispěl svou troškou do mlýna pan Petr.

2. Sympatizuje s homosexuály a připravuje se na Prague Pride

Padly i takové teorie, že se exprezident chystá na Prague Pride, pochod homosexuálů, a tento outfit byl zkouškou kostýmu. „Jde na Pride, to je jasný,“ vyjádřila se slečna Jarmila.

3. Strach o zdraví prezidenta

Příčetnější část populace dostala strach o zdraví svého oblíbence. Podle nich nemůže být exprezident svéprávný a strachují se, jestli to může zajít ještě dál. „Tohle jsem viděl u svého dědečka, začínala mu takhle stařecká demence, tak ať se Vašek drží,“ vyjádřil obavy pan Radek.

4. Chce zpátky do politiky

Někteří tvrdí, že jde o reklamní tah, jak nahnat voliče z řad hipsterů, a spekulují o tom, že se chce Klaus vrátit do politiky.

5. Fandí mu

Povzbuzováním typu „Kikina jede!“ a dalšími projevy sympatií se to na internetu jen hemží. Podle drtivé většiny má exprezident zdravý smysl pro humor a nebojí se jít s dobou.

6. Je to koláž

Někteří stále doufají v teorii, že se jedná o fotokoláž z dílny TMBK. Tyto teorie chápeme.

7. Spletl si kalhoty s Livií

Vzhledem k těsnosti spodní části outfitu se někteří domnívali, že si Klaus spletl gatě s manželkou Livií. V jeho věku už se to prý může stát.

8. Sabotáž ze strany garderobiéra

Zlí jazykové tvrdí, že chtěl exprezidenta někdo sabotovat, a podezřívají módního poradce prezidenta Zemana. Naopak však poukazují na fakt, že na rozdíl od svého nástupce vypadá exprezident zachovaleji.

9. Může za to Kalousek

I tyto teorie kralují diskuzím. Avšak stejně jako v případě obvinění, kterých se Miroslav Kalousek dočkal od Andreje Babiše, se ani nyní neprokázalo, že by měl v tomto zločinu prsty.

Související články

Další články