Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

9 světoznámých celebrit, které mají hlouběji do kapsy: Depp dost utrácí a Lohan dluží i sestře

9 světoznámých celebrit, které mají hlouběji do kapsy: Depp dost utrácí a Lohan dluží i sestře
Zdroj: koláž eXtra.cz / Lionsgate / archiv L. Lohan
+ Dalších 13 fotografií
Galerie
Život slavných není vždy úplně jednoduchý a rozhodně není levný. Hvězdy musí platit manažerům, agentům, asistentům, stylistům a dalším lidem, což se jistě prodraží, zároveň nejsou mnohdy placeny za vše, co dělají. V galerii najdete několik celebrit, které sice slavné jsou, ale mají hluboko do kapsy.

Ne každá celebrita si může užívat luxusu a přepychu, když má hluboko do kapsy. Někdo může dlužit na alimentech nebo své vlastní rodině, další zase až příliš utrácí. Vyhodit nemalé peníze za soukromý ostrov nebo několik domů po celém světě, to chce opravdu kuráž.

Dlužnice Lindsay Lohan

Například velmi dobře známá Lindsay Lohan má finanční problémy už přes deset let, navíc byly velmi často spojeny s jejími osobními. V roce 2010 prý byla v tak špatném stavu, že málem nemohla zaplatit nájem. V roce 2016 prý dlužila 100 000 dolarů, v přepočtu přes dva a půl milionu korun, na kreditních kartách, 100 000 dolarů za nájem bytu v Londýně a 10 000 dolarů své vlastní sestře.

Rozhazovač Johnny Depp

Johnny Depp prý velmi rád utrácí, 18 milionů dolarů za jachtu mu nedělalo problém. Co však způsobilo potíže a nedorozumění, byl jeho tým manažerů, podle kterých měl přijít o desítky milionů dolarů...

Podívejte se do galerie na další hvězdy, jejichž jméno je dobře známo, ale jejich životy potkaly finanční problémy.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy