Říká se, že láska i hory přenáší. Jenže co když se ty hory stanou největší překážkou ve vašem vztahu?

Nejdřív vám víkendová rande mohou připadat jako neskutečně romantická záležitost, ale časem se ukáže, že i sebevětší souznění duší se kvůli vzdálenosti může dostat do pěkných trablů.

Tohle je 9 faktů, jež potvrzují, že jsou vztahy na dálku pěkně na pytel.

1) Pořád máte na skladě tisíce romantických historek o svém skvělém klukovi nebo o své báječné a krásné holce, ale jelikož je nikdo nikdy reálně neviděl, připadáte si před svými kamarády jako ulhaný schizofrenik.

2) Většinu večírků a zážitků, které nasbíráte přes týden, můžete se svou drahou polovičkou sdílet maximálně prostřednictvím ufňukaných zpráv nebo nekonečných telefonátů.

3) Když onemocníte, váš kluk s vámi nedojede k doktorovi, protože by musel vyrazit ještě v inkubační době vaší chřipky, aby to stihl.

4) Nemůžete jen tak přijít domů a rozbrečet se svojí lásce na rameno, protože vás zrovna hrozně vytočil váš šéf nebo proto, že se vám vysypala kabelka na přechodu. Jasně, můžete zavolat, ale přes dotykový telefon se vás reálně nikdo nedotkne. A vy byste zrovna tak moc potřebovala obejmout a pohladit! Teď! Ne až o víkendu!

5) Zatímco se všichni kolem vás těší na to, že o víkendu nějak vypadnou mimo město, vy si nepřejete nic jiného, než aby nastal den, kdy se nebudete muset někam harcovat.

6) Neustále řešíte otázku, které místo nebo která země je lepší pro život, a kompromis pořád nenacházíte…

7) Sice spolu chodíte už přes rok, přesto se před sebou pořád stydíte, protože reálně jste spolu prožili jen pár týdnů…

8) Když už se rozhodnete, že se k sobě přistěhujete, může to skončit pořádným fiaskem, protože se vlastně vůbec neznáte a jeden bude mít vždycky pocit, že se pro toho druhého obětoval.

9) Jiný kraj, jiný mrav a co oči nevidí, to srdce nebolí… Tečka!