Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

9 nejstylovějších dětí slavných rodičů. Kdo je rozmazlený a kdo nosí nejdražší oblečení? Víme to!

9 nejstylovějších dětí slavných rodičů. Kdo je rozmazlený a kdo nosí nejdražší oblečení? Víme to!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Narodili se všichni slavným rodičům, ale to ještě neznamená, že mají do světa šoubyznysu namalovanou startovní čáru na stejném místě. O některých víme, už když jsou malé, jiné drží jejich rodiče v ústraní. Které děti patří mezi ty nejžádanější ve světě médií?

Momentálně je za nejstylovější holčičku světa považována malá Harper Seven Beckham (3), která je dcerou módní ikony Victorie Beckham (40) a bývalého fotbalisty Davida Beckhama (39) Harper k tomuto ocenění nemusela udělat zatím v podstatě nic. Stačilo, že se do slavné rodiny plné mužů (má tři starší bratry) prostě narodila V módním průmyslu už si vydobyl svoji pozici i jeden z jejích bratrů - Romeo (12). Toho si jako tvář své značky opakovaně vybrala známá oděvní značka Burberry.

Před tím, než se Harper narodila, se vše točilo kolem Suri Cruise (8), dcery Katie Holmes (35) a Toma Cruise (52) Katie se po rozvodu rozhodla žít se svou dcerou v New Yorku, zatímco Tom Cruise zůstal věrný Kalifornii. Rodiče Suri tak dělí několik hodin letadlem, které holčička často musí absolvovat, aby si jí užili oba. Zatímco Harper má vyplašený pohled a fotografů se spíše bojí, Suri se s paparazzi už v útlém věku začala vyrovnávat po svém. Její vyplazování jazyka a hysterické výstupy jsou známé Některým je díky svému osobitému chování sympatická, jiní tvrdí, že je nechutně rozmazlená. Kdo ví, jak to je.

Nejmladším přírůstkem mezi oblíbenými dětmi je North (1), dcera Kim Kardashian (34) a Kanyeho Westa (37) Rodiče ji oslovují Nori a výčet toho, co všechno ve svém věku North vlastní, vám rozhodně zvedne tlak. Nepřeberné množství kočárků, luxusních dudlíků a oblečení, které nezvládá malá ani unosit, jak sama Kim přiznala, z ní dělá jedničku na poli života v luxusu mezi dětmi slavných.

Jmenuje se Kingston Rossdale (8) a v Evropě ho nikdo příliš nezná. Amerika ho ale miluje. Je synem zpěvačky Gwen Stefani (45) a herce Gavina Rossdala (49). Kingston odmalička rád provokuje a experimentuje se svým vzhledem. Jako šestiletý si přál mít modré vlasy a rodiče mu to dovolili, protože preferují spíše volnou výchovu a nechávají svého syna projevovat naplno kreativitu, která v něm je.

Které další děti "ovládají" Hollywood? Mrkněte do galerie.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy