Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

9 nejnechutnějších příhod, kdy měl někdo v těle parazita: Pijavice v nose, tasemnice v mozku a další hrůzy

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Víte, že se vám do těla můžou dostat odporní parazité, kteří ve vás pak rostou, rozmnožují se a mohou vážně ohrozit vaše zdraví? Často se to stává při cestování do dalekých končin, ale takovou pijavici můžete chytit klidně v místním kačáku.

1 . Nešťastník se na večírku svěřil kamarádům, že má něco v uchu. Ti se rozhodli mu pomoci a pinzetou šťourali v jeho uchu tak dlouho, až vytáhli živou můru

2. Pijavice se sice využívají i v moderní medicíně, ale ta, která trápila Danielu Liverani, mohla mnohem víc uškodit. Studentka se vrátila z cesty po Asii, když začala krvácet z nosu a ve sprše zjistila, že se jí v něm usadila pijavice, která narostla do obřích rozměrů. Nebýt včasného zásahu lékařů, mohl se parazit dostat až do mozku.

3. V indickém městě Viluppuram prožil nejmenovaný muž šok, když šel k lékaři s bolestí v uchu a on mu z něj vytáhl cvrčka

4. Číňanku Li trápily bolesti břicha, u lékaře se zjistilo, že má v žaludku 2,5 m dlouhou tasemnici, která se do jejího těla dostala po snězení nedovařeného jídla.

5. Dát si dobrovolně do pusy pavouka a ještě pak natočit video, jak vám vylízá ven, může jen blázen. Američanka Katrina Dewees to udělala a stala se díky tomu populární.

6. Australan Dylan Thomas si zajel na dovolenou na Bali. Protože byl krátce po operaci slepého střeva a jeho jizva nebyla ještě úplně zahojená, dostal se mu přes ni pod kůži pavouk

7. Australana Hendrika Helmera probudila ostrá bolest v uchu a on už tušil, že mu přes noc do něj zřejmě něco vlezlo. Lékař z něj vytáhl dvoucentimetrového švába.

8. Matthew O'Donnel (22) pracoval jako dobrovolník v Tanzánii. Jednoho dne se mu na noze udělala boule, což byla blecha písečná, která se mu usadila pod kůží a nakladla tam stovku vajec.

9. Zpěvák Jay Whalley z australské punkrockové kapely Frenzal Rhomb začal mít potíže s viděním, motala se mu hlava a v nemocnici se přišlo na to, že má Jay v hlavě cystu, která se vytvořila okolo vajíčka tasemnice a tlačila zpěvákovi na mozkovou tkáň.

Související články

Další články