Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

9 nejlepších vtipů o Justinu Bieberovi! Podívejte se, co si musel nevychovaný spratek včera vytrpět!

Justin Bieber při natáčení pořadu.
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Americká televizní stanice Comedy Central čas od času natočí samostatný pořad o celebritě, ve kterém jde jen o to, že daného člověka hodinu uráží zhruba deset amerických komiků. Prošel si tím Charlie Sheen (49), David Hasselhoff (62) nebo třeba James Franco (36). A nyní se konečně dostalo i na Justina Biebera (21)!

Bylo by asi těžké najít lehčí cíl na strefování, než jakým je Justin Bieber. Jeho přerod v muže je nekončící sérií skandálů a konfliktů se zákonem.

Skupina komiků, mezi kterými se objevil Will Ferrell (47) či Snoop Dogg (43), tak měla velmi snadnou práci.

To ale neznamená, že by ji nějak odflákli! Přinášíme vám 10 nejvtipnějších urážek, které si musel Justin vyslechnout.

1. „Lidé o panu Bieberovi mluví jako o dítěti nebo klukovi. Ale to není pravda. Je to muž. Je to dospělý muž, který pracuje, miluje a vytváří věci svýma vlastníma rukama. Muž, který zpívá písničky pro devítileté a má účes homosexuálního krasobruslaře.“ (Will Ferrell)

2. „Loni jsi se umístil na pátém místě mezi nejnenáviděnějšími lidmi všech dob. To nedokázal ani Kim Čong-un, a to používá tvojí hudbu k mučení lidí!“ (Shaquille O’Neal)

3. „Až se konečně dostaneš do vězení, tak budeš první chlap na světě, co měl milenku jménem Gomez a milence jménem Gomez.“ (Snoop Dogg)

4. „Jsi král Joffrey popu!“ (Jeff Ross)

5. „Selena Gomez tu dnes chtěla být, ale bohužel teď chodí s muži. Je pravda, že jsi ji opustil kvůli tomu, že jí narostl knír dřív než tobě?“ (Jeff Ross)

6. „Justin se narodil single teenagerce. Není divu, že umí tak tancovat. Musel se celý těhotenství vyhýbat ramínku na šaty.“ (Natasha Legerro)

7. „Ztratil jsem svého otce 11. září a vždycky jsem litoval toho, že jsem vyrůstal bez něj. Ale jen do té doby, než jsem potkal tvého otce, Justine.“ (Pete Davidson)

8. „Jsem na tebe pyšný. Máš všechno. Jsi chlap, který má opravdu všechno. Kromě respektu, lásky, přátel, dobrých rodičů a Grammy.“ (Chris D’Elia)

9. „Justinovy fanynky jsou nazývány Belieberkami, protože je politicky nekorektní je nazývat retardy.“ (Natasha Legerro)

Belieberky kupodivu dokázaly celý pořad unést a na Twitteru samozřejmě nezapomněly pochválit Justina za jeho statečnost.

Související články

Další články