Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

9 nejlépe oblékaných českých celebrit pro rok 2019: Tyhle ženy vědí, co jim sluší

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Móda
Celý rok můžeme sledovat známé tváře našeho showbyznysu a také to, jak se oblékají. Některé české ženy je opravdu třeba pochválit za to, jak se snaží nejen na společenských akcích, ale i v běžném životě. Vybrali jsme tedy nejlépe oblékané Češky, které si zaslouží patřit mezi módní elitu.

Nejen zahraniční celebrity se umí dobře oblékat. I v Česku se můžeme inspirovat modely, které denně vynesou naše hvězdy. Mít doma nakoupené fešné oblečení je jedna věc, ale umět všechny kousky perfektně zkombinovat a sladit je už věc druhá. A ne každá celebrita tuhle výzvu zvládne s přehledem.

V průběhu roku jsme mohli pozorovat celebrity v nejrůznějších modelech a zároveň vyhodnotit, jestli styl mají nebo ne. Do našeho seznamu 9 nejlépe oblékaných celebrit se jednoznačně zařadila Monika Marešová. Pokaždé, když se objevila na veřejnosti, měla všechno dokonale sladěné a nikdy jí zkrátka nebylo co vytknout. Má šmrnc a ví, co je in.

Další z celebrit, kdo se módy a odvážných modelů nebojí, je Andrea Verešová (39). Každý její outfit má něco do sebe a je něčím ojedinělý. Pokud potřebujete inspiraci, co si vezmete na nějakou pro vás důležitou událost, profil Verešové může sloužit jako skvělá inspirace.

Ve výstřednosti pak vyniká Vanda Janda. Ví, jak zapůsobit a vždy vyčnívá z davu. Jde s dobou a módní svět je její předností. Ačkoli není tak známá, obléká se lépe než většina velkých jmen.

Simona Krainová (46) patří do našeho seznamu nejlépe oblékaných celebrit. Umí být elegantní, ale v civilu ji také nepřehlédnete. Kdo další se dostal do seznamu devíti nejstylovějších celebrit, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články