Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

9 nejemotivnějších rozchodů českých celebrit za rok 2015!

Těmto párům se nepodařilo spolu zůstat. Za peníze si lásku opravdu nekoupíme.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Každý rok bohužel přináší rozchody. Jedny jsou velmi bolestivé, druhé tolik ne. I tak v člověku zanechají nesmazatelnou rýhu na duši. Ne jinak je tomu i v případě celebrit. Českem letos otřásly dost zásadní rozchody, které veřejnosti vyrazily dech.

1. Lucie Borhyová a Michal Hrdlička

Na veřejnosti působili tři roky jako dokonalý pár. Svůj vztah dokonce zpečetili dcerou a chystali svatbu. Nakonec z ní sešlo. Lucka a Michal se rozešli Prý to mezi nimi už delší dobu neklapalo. Jen to nepřiznali hned. Oba se z rozchodu dostávali dlouho a po svém. Lucka trávila spoustu času v práci a Michal s kamarády. Nejhorší období už ale mají za sebou. Nyní se oba zdají být s rozchodem vyrovnaní.

2. Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Svým rozchodem spustili obrovskou kauzu. Že je Felix záletník, se vědělo už dlouho předtím. Jediným člověkem, kdo mu stále věřil, byla pouze Dáda. Konec jejich manželství zapříčinil Felixův románek s mladou výtvarnicí Lucií Gemelovou. Stačila jedna fotka z Blesku a byl oheň na střeše. I když oba zatloukali, bylo jasné, že nejsou jen kamarádi. Po nějakém čase stejně všechno vyšlo najevo. Dáda sice byla ochotná dát ještě Felixovi šanci. Jenže on o to očividně nestál. Bude se tak konat rozvod jednoho z dosud nejstabilnějších párů českého šoubyznysu.

3. Roman Vojtek a Tereza Vojtková

Když vyšlo na povrch, že se i tato dvojice rozchází, byli všichni proti Romanovi. Od manželky Terezy totiž odešel jen chvíli před tím, než porodila jejich vytouženého syna Benedikta. Po boku své ženy nebyl spokojený delší čas. Odešel, aby se oběma ulevilo O své děti ale pečuje se stejnou láskou jako předtím. Nyní se zdá, že konečně našel vytoužené štěstí. Momentálně se v jeho společnosti objevuje kráska Petra Vraspírová.

4. Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka

Vlaďka byla Tomášova životní láska. Kvůli ní se rozvedl se svou tehdejší manželkou. Jejich štěstí tak už nic nebránilo. Plánovali společnou budoucnost. Měli velkolepou svatbu a počali dítě. Vlaďka se vdávala podruhé a zase to nevyšlo. Důvodem byla její nevěra Už nějakou chvíli to táhla s hokejistou Michalem Gulašim. Samozřejmě se k tomu oba přiznali až po podepsané žádosti o rozvod. Chudák Řepka zase ostrouhal. Zbyly mu jen jeho tři děti a oči pro pláč.

5. Petra Faltýnová a Leoš Mareš

Tento rok byl pro jejich vztah definitivním. Byl to opravdu neúnavný rozchodový kolotoč Po čase se ale ukázalo, že si opravdu nejsou souzeni. Jejich vztahu zazvonil umíráček a už se přestali snažit. Zdá se, že jsou takhle oba spokojenější. Leoš randí s pohlednou módní redaktorkou Monikou Koblížkovou. Petra má movitého přítele Davida z Floridy.

6. Kristina Kloubková a Karel Moravec

Ani tomuto páru rok 2015 nepřál. Kristina si velmi přála pořídit své tříleté Jasmínce sourozence. Její partner Karel byl ale proti. Důvod byl jednoduchý. Kristina žije převážně v Praze a Karel v Brně. Už ho nebavilo být jen chůvou jejich dcery Představa, že se stará ještě o další dítě, ho přiváděla k šílenství. Rozchod je stejně bolestivý pro oba. Jestli se Kristině splní sen o druhém miminku, je zatím ve hvězdách.

7. Hynek Čermák a Daniela Choděrová

V současné době velmi oblíbený herec zatoužil po mladém masíčku. Svou nádhernou manželku opustil kvůli mladičké Veronice Mackové O jejich milostné avantýře si štěbetali ptáci dobrého půl roku. Až po takové době však kápl božskou. S manželkou už nežije a veškerý volný čas tráví s Veronikou. Dokonce si spolu stihli zařídit hnízdečko lásky.

8. Libuše Šmuclerová a Dominik Hašek

I tento krásný pár se bohužel dopracoval k rozchodu. Tvořili sympatickou dvojku a byli spolu tři roky. Rozešli se kvůli odlišnosti svých povah Každý žil v jiném světě. Ačkoliv se velmi milovali, museli to ukončit. Spousta lidí věřila, že spolu budou napořád.

9. Marie Doležalová a Pavel Králíček

Křehká herečka Maruška byla tři roky spokojená ve vztahu s mladším Pavlem. Jejich štěstí ale netrvalo věčně Nejspíš se sobě odcizili a zamilovanost vyprchala. Maruška ale dlouho netruchlila. Jen dva měsíce byla sama. Po skončení soutěže StarDance přiznala, že se svým tanečním partnerem Markem Zelinkou tvoří pár i v soukromí.

Související články

Další články