Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

9 let od tragické smrti Petra Muka (†45): Manželka Eva mu poslala srdceryvný vzkaz do nebe

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
smutné výročí
Dnes je to devět let, co do hudebního nebe odešel zpěvák Petr Muk (†45). O tragické smrti oblíbeného zpěváka se ví jenom to, že ho doma našla udušeného svými zvratky manželka Eva (44). Petr Muk po sobě zanechal krásnou dceru Noemi, které je dneska už dvanáct let. Vdova po Petru Mukovi na dnešní smutné výročí nezapomněla a podělila se na sociální síti s fanoušky o dojemný vzkaz do nebe.

24. května 2010 navždy odešel do hudebního nebe oblíbený zpěvák Petr Muk. Přesně před devíti lety se vracel z párty a ráno ho našla manželka Eva Muková udušeného zvratky. Pitevní zpráva následně ukázala, že zpěvák měl 2,65 promile alkoholu v krvi.

Petr Muk po sobě zanechal dceru Noemi, které je v současné době dvanáct let a roste do krásy. U příležitosti smutného výročí zveřejnila vdova po Petru Mukovi na sociálních sítích dojemný vzkaz.

„Stále jsi tu s námi, skrze ni, lásku, nejvíc, děkuji,“ napsala na Facebook a připojila ke vzkazu fotku Petra Muka s malou Noemi. Pod rozkošnou fotku se okamžitě strhla diskuze, ze které šlo poznat, že lidé na zpěváka nezapomněli ani devět let po jeho smrti.

Související články

Další články