Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

9 informací ze života Marilyn Monroe, o kterých jste neměli ani páru!

+ Další 4 fotografie

Sexsymbol Marilyn Monroe. Kdo by ji neznal? O jejím životě toho bylo napsáno i řečeno dost, přesto existují možná věci, o kterých jste dosud neměli tušení.

1. Bez kouče ani ránu

Marilyniným prvním hereckým koučem byla Natasha Lytess. Šest let jí stála při každém natáčení za zadkem a radila, jak má hrát. Pracovala s ní na jejích 22 filmech. Monroe chtěla, aby ji lidé brali jako umělkyni vážně, a zdálo se jí, že každý pravý herec musí mít svého hereckého kouče. No tak asi jo.

2. Nedala dopustit na jógu

V padesátých a šedesátých letech, kdy jóga byla prakticky ještě neznámou záležitostí, Marilyn už vesele stála na hlavě a ráno zdravila slunce. Jógou si božská Marilyn udržovala sexy figuru.

3. Milovala Lincolna

Hereččin největším idolem byl prezident Abraham Lincoln. Četla od něj všechny jeho spisky, věděla o něm všechno. Prý měla podobné dětství (vystřídala 11 pěstounů) jako on a to ji k němu táhlo.

4. Dvakrát šla pod kudlu

Pokud si myslíte, že Marilyn byla krásná od přírody, tak se mýlíte. Trochu si pomohla dvěma plastikami. Nechala si vymodelovat bradu a nos. Prsa byla její origoš.

5. Vdala se v 16

Její první láskou a zároveň prvním manželem byl James Dougherty. Manželství kupodivu trvalo docela dlouho – tedy na věk Marilyn a na její poměry – celé čtyři roky. A víte, že Jamesova druhá žena byla taková hysterka, že zakázala Doughertymu dívat se na jakékoliv filmy či pořady s Marilyn? Ale vlastně se jí nedivíme.

6. Intelektuálka

Marilyn nebyla jen krásný obličej a rajcovní tělo. Monroe milovala knihy a skoro veškerý svůj volný čas trávila čtením. A pozor, dokonce chodila na noční kurzy literatury a historie na kalifornské univerzitě. Těžko říct, kdy Marilyn spala.

7. První playmate vůbec

V roce 1949 se objevila v Playboy jako playmate. Respektive byla Playboy's first Sweetheart. Až poté se dívce vyfocené na formátu A3 ve středové dvoustraně magazínu začalo říkat playmate. Marilyn dostala tento „titul“ jako první na světě.

8. Byla napíchnutá

Marilyn prý byla odposlouchávána. Když v roce 1972 herečka Veronica Hamel koupila její dům, tvrdila, že při renovaci objevila rozsáhlý systém odposlechů.

9. Všichni milenci byli na nic

Se žádným ze svých sexuálních partnerů Marilyn nikdy nedosáhla vrcholu. Tohle tajemství svěřila kdysi svojí kamarádce. To je tedy smutný příběh.

Mohlo by vás zajímat

Další články